نیمی از تصادفات همدان درجاده های روستایی است


 سرپرست پلیس راه انتظامی استان همدان در مراسمی که به منظور معارفه وی برگزار شد، گفت: 48 درصد تصادفات همدان در محورهای فرعی و روستایی اتفاق می‌افتد.
مهدی شاکری یکی از دغدغه‌های فرماندگان و مسئولان انتظامی استان را کاهش تصادفات فوتی و کشته‌های ناشی از تصادفات در سطح استان دانست و گفت: در تلاش هستیم برای تحقق این امر مجاهدانه تلاش کنیم.
وی اشرافیت کامل فرمانده انتظامی استان در حوزه پلیس راه و راه‌های استان را یک فرصت طلایی دانست و گفت: بحمدا... اشرافیت کامل وی سبب شده تا نقاط حادثه‌خیز به سرعت در سطح استان شناسایی شود و با همراهی و تعمل سازمان‌های مسئول نسبت به رفع این نقاط اقدامات لازم صورت گیرد.
شاکری بیان کرد: 48 درصد تصادفات استان همدان در محورهای فرعی و روستایی رخ می‌دهد که با اقدامات فرهنگ‌سازی از طریق رسانه‌ها و حضور کارشناسان در محافل روستایی و مدارس حاشیه راه‌ها در تلاش هستیم تا این آمار را کاهش دهیم.
این مقام مسئول ارتقای فرهنگ ترافیک در سطح استان و توسعه تجهیزات کنترل هوشمند جاده‌ای و کاهش تلفات انسانی ناشی از تصادفات را از مهمترین برنامه‌های خود در حوزه پلیس راه دانست و گفت: استفاده از سیستم‌های کنترل هوشمند جاده‌ای در محورهای اصلی سبب خواهد شد پلیس بخشی از تلاش‌ها و تجهیزات خود را به محورهای فرعی و روستایی معطوف و نسبت به کاهش آمارهای تصادفات در این بخش اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرپرست پلیس راه استان در خاتمه از مسئولان و متولیان امر ترافیک در سطح جاده‌های استان درخواست کرد با همراهی و تعامل سازنده پلیس راه استان را در ارائه خدمات به شهروندان و رسیدن به اهداف که همانا کاهش تلفات انسانی و تصادفات است، یاری کنند.

/ 0 نظر / 4 بازدید