دستگیری سارق در حال ارتکاب جرم به دست رئیس پلیس همدان

  فرمانده انتظامی شهرستان همدان سارق سابقه‌داری را در حال سرقت کابل‌های تلفن دستگیر کرد.
به گزارش خبرنگار ما، حوالی ساعت شش صبح روز دوشنبه 17 شهریورماه فرمانده انتظامی شهرستان همدان در مسیر منزل به محل کار در منطقه خیابان پاسداران به فردی که به طور مشکوکی مقداری سیم تلفن را با خود حمل می‌کرد، مظنون شد.
سرهنگ رسول مرادی با زیر نظر گرفتن فرد مظنون به طور نامحسوس وقتی متوجه شد وی قصد قطع بخش دیگری از کابل‌های تلفن را دارد، اقدام به دستگیری وی کرد.
فرد مظنون که با مقاومت و جوسازی قصد فرار از مهلکه را داشت با اقدام قاطع رئیس پلیس شهرستان دستگیر و پس از بازرسی بدنی از وی یک سیم‌چین مخصوص که برای قطع سیم‌های تلفن مورد استفاده متهم قرار گرفته بود از وی کشف شد. متهم دستگیر شده در بازجویی‌های اولیه به داشتن چند فقره سابقه کیفری برای سرقت و جرم اخیر اعتراض کرد و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری سارق چادرهای مسافران تابستانی در میدان آرامگاه باباطاهر خبر داد.
رسول مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این‌باره گفت: حوالی 2 و 15 دقیقه بامداد یکشنبه 16 شهریورماه مأموران پلیس حین گشت‌زنی در اطراف آرامگاه باباطاهر فردی را که به طور مشکوک حوالی چادرهای مسافران پرسه می‌زد، شناسایی کردند.
فرد موردنظر با مشاهده مأموران پلیس اقدام به فرار کرد که پس از تعقیب و گریزی کوتاه در راسته حسین‌خانی دستگیر شد.
مأموران پلیس در بازرسی بدنی از متهم تعدادی کارت عابربانک متعلق به افراد مختلف، یک قطعه کارت سوخت و دو قطعه گازانبر کشف و ضبط کردند. فرد دستگیر شده به هویت «م- ب» در بازجویی‌های اولیه اعتراف کرد هر شب با پرسه زدن در اطراف چادرهای مسافران در میدان باباطاهر در فرصت مناسب اقدام به سرقت پول و اموار باارزش آنها می‌کرده است.

/ 1 نظر / 5 بازدید
فاطمه

گاهی نه گریه آرامت میکند و نه خنده نه فریاد آرامت میکند و نه سکوت آنجاست که با چشمانی خیس رو به آسمان میکنی و میگویی خدایا تنها تو را دارم تنهایم مگذار