نهاوند دوبار لرزید
 شبکه لرزه‌نگاری استان همدان وقوع 2 مورد زمین لرزه را در شهرستان نهاوند ثبت کرد.
مسئول مرکز شبکه لرزه‌نگاری استان همدان با اعلام این خبر، گفت: شب یکشنبه زمین لرزه‌ای در ساعت 21 و 36 دقیقه به بزرگی 2/2 ریشتر و سپس ساعت 23 و 15 دقیقه به بزرگی 1/2 ریشتر شهرستان نهاوند را لرزاند.
عزت‌ا... تیموری تصریح کرد: این زمین لرزه‌ها در چهار کیلومتری شمال‌شرقی نهاوند و در عمق حدود 12 کیلومتری رخ داده است.
وی با بیان اینکه بزرگی این زمین لرزه‌ها کم بوده است، خاطرنشان کرد: این زمین لرزه از آن حیث برای مردم قابل احساس بوده که نزدیک به شهر بوده است.
به گزارش ایسنا، تیموری یادآور شد: همچنین چون آن منطقه سفت و سنگی است در احساس مردم مؤثر بوده است.

دستگیری سوداگران مرگ در ملایر
 در اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر توسط پلیس ملایر 11 نفر توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: در راستای اجرای این طرح، مأموران مبارزه با مواد مخدر تعداد 10 نفر توزیع کننده مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی بدنی از آنها مقادیری مواد مخدر از نوع هروئین، شیشه و تریاک کشف کردند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، شعبان ترک‌نیا افزود: مأموران کلانتری 12 نیز با انجام کار اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضائی، در بازرسی از منزلی که مکانی برای تهیه، توزیع و استعمال مواد مخدر در یکی از مناطق این شهرستان شده بود، علاوه بر دستگیری یک نفر متهم ، بیش از 4 گرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین و شیشه را به همراه تعدادی آلات و ادوات استعمال مواد مخدر صنعتی کشف کردند.

اعتراف سارق داخل خودرو به 18 مورد سرقت
 سارق حرفه‌ای وسایل داخل خودرو پس از دستگیری به 18 فقره سرقت اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان گفت: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد داخل خودرو در سطح شهرستان همدان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، رضا زارعی افزود: مأموران با فعال کردن منابع خبری و انجام گشت‌های هدفمند، در نهایت یکی از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای در امر سرقت داخل خودرو را شناسایی و وی را در حین سرقت در سطح شهر دستگیر کردند.
این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات به عمل آمده ابتدا منکر هرگونه سرقتی شد و پس از تشویق و ترغیب به بیان واقعیت در نهایت لب به اعتراف گشود و به 18 فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان همدان اقرار و اعتراف کرد.
زارعی در ادامه با اشاره به دستگیری خریدار اموال مسروقه در ادامه رسیدگی به پرونده یاد شده بیان کرد: با همکاری متهم، همه محل‌های سرقت مورد تأیید قرار گرفت و پرونده به همراه طرفین به دادسرا ارسال شد که از آن طریق متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.

/ 1 نظر / 4 بازدید
طراحي سايت

طراحي سايت به صورت حرفه ايي دوست عزيز اگه دوست داري سايت داشته باشي ما ميتونيم با کمترين قيمت ممکن براي شما هر نوع سايت با موضوع دلخواه ايجاد کنيم و يا ميتونيم وبت رو به سايت تبديل کنيم . ساخت انواع سايت هاي : خبري تفريحي ورزشي چت روم و... راهاي تماس : Mail : MrDarvishi[at]Yahoo.com iD Yahoo : MrDarvishi 09175519630