فروشنده فیلم‌های غیرمجاز دستگیر شد
  سرپرست پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان همدان از شناسایی و دستگیری گرداننده سایت فروش فیلم‌های غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
امینی در تشریح این خبر گفت: در رصد و پایش مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا، سایتی با محتوای فروش فیلم‌های غیرمجاز شناسایی شد.  به گزارش مرکز اطلاع رسانی انتظامی استان همدان، وی گفت: با پیگیری مستمر و انجام اقدامات فنی، مشخصات گرداننده سایت استخراج شد و پس از هماهنگی با مقام قضایی، گرداننده سایت مذکور در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.  این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازجویی فنی، متهم ابتدا منکر ارتباط خود با موضوع شد
 ولی پس از مواجهه با دلایل انکارناپذیر رایانه‌ای لب به اعتراف گشود و انگیزه خود را از این عمل کسب درآمد عنوان کرد.
 سرپرست پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان همدان در پایان از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را سریعاً به سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir بخش ثبت گزارش مردمی و یا با شماره تلفن 2182674 081 تماس حاصل کنند.

مینی‌بوس نهاوند واژگون شد


  واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در محور نهاوند - کرمانشاه منجر به مجروح شدن 12 سرنشین این وسیله نقلیه شد.
جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: در آخرین ساعات روز دوشنبه یک دستگاه مینی‌بوس همراه کاروان عروسی در محور روستایی محمودوند واژگون شد.
مهدی شاکری اضافه کرد: بر اثر این سانحه دلخراش 12 نفر مجروح شدند که چهار نفر از آنها به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل و بستری شدند و مابقی نیز به صورت سرپایی مداوا شدند. وی با ذکر اینکه در این سانحه هیچ یک از سرنشینان فوت نکردند، اظهار کرد: طبق نظر کارشناسان پلیس راه، علت بروز این سانحه تخطی از سرعت مطمئنه و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه بوده است.
بیش از 40 درصد سوانح رانندگی در استان واژگونی خودرو است که تخطی از سرعت مجاز، بی‌توجهی راننده به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی و صحبت کردن با تلفن همراه منجر به واژگونی خودرو می‌شود.

انهدام دو باند سارق داخل خودرو در تویسرکان


  در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در اطراف مراکز تفریحی، رستوران‌ها و تالارها در این شهرستان، هفت نفر از اعضای دو باند سرقت وسایل داخل خودرو دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در این رابطه گفت: به دنبال اجرای برنامه‌ها و طرح‌های پیشگیرانه و با استفاده از منابع اطلاعاتی و در پی وقوع دو فقره سرقت داخل خودرو، در نهایت اعضای دو باند سرقت داخل خودرو که دو نفر از آنان زن و پنج نفر مرد بودند شناسایی و در عملیات‌های جداگانه دستگیر شدند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، قاسم قربانی در ادامه خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی صورت گرفته از منازل متهمان مقادیر قابل توجهی وسایل خودرو و اموال مسروقه کشف شد که اموال کشف شده با دعوت از مالباختگان تحویل آنان شد.
این مقام انتظامی در پایان بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی اعزام و از آن طریق روانه زندان شدند.

توقیف 30 دستگاه خودرو دستگیری 6 نفر در کبودراهنگ
  فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ همدان از توقیف سه دستگاه خودرو و 27 دستگاه موتورسیکلت متخلف و دستگیری شش نفر متهم در این شهرستان خبر داد.
قویمی در این خصوص گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان کبودراهنگ پنج نفر متهم در رابطه با مواد مخدر و یک نفر درخصوص سرقت دستگیر شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی انتظامی استان همدان، وی افزود: از متهمان دستگیر شده مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک، سوخته تریاک، شیشه وهروئین کشف و سارق دستگیر شده نیز قبل از اینکه موفق به سرقت شود توسط مأموران پلیس در یک عملیات تعقیب و گریز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ در خاتمه گفت: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و وسایل نقلیه متخلف نیز برای سیر مراحل قانونی روانه پارکینگ شدند.

/ 0 نظر / 4 بازدید