کشف بیش از 44 کیلوگرم مواد مخدر در ملایر

بیش از 44 کیلوگرم مواد مخدر تریاک توسط پلیس شهرستان ملایر از سوداگران مرگ کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر، با اعلام این خبر گفت: در راستای مبارزه جدی با توزیع‌کنندگان عمده‌ی مواد مخدر با انجام کار اطلاعاتی و شناسائی دقیق، مشخص شد تعدادی از توزیع‌کنندگان مواد مخدر قصد دارند از یکی از استان‌های جنوبی شهر نسبت به وارد کردن مواد مخدر به شهرستان ملایر اقدام کنند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، شعبان ترک‌نیا، گفت: بلافاصله با شگردهای خاص و به کارگیری تدابیر لازم، سوداگران مرگ به همراه یک دستگاه خودروی پراید توسط مأموران مبارزه با مواد مخدر شناسائی و در یکی از میادین شهر ملایر زمین‌گیر و متوقف شدند.
وی تصریح کرد: در این ارتباط با بازرسی انجام شده از این خودرو، مقدار44 کیلو و430 گرم موادمخدر تریاک کشف و ضبط شده و راننده و سرنشین خودرو هم به هویت مشخص دستگیر شدند.
ترک‌نیا، با اعلام این خبر افزود: به دنبال مطالبات جدی شهروندان برای مقابله با توزیع‌کنندگان مواد مخدر در نقاطی از سطح حوزه‌ استحفاظی شهرستان ملایر، موضوع در دستور کار این پلیس قرارگرفت.
این مقام مسئول ادامه داد: در همین ارتباط مأموران کلانتری 12 ضمن هماهنگی با مقام قضائی و بازرسی از منزل فرد، با هویت مشخص مقدار 4 کیلو و 90 گرم مواد مخدر هروئین را به همراه آلات استعمال مواد مخدر صنعتی کشف و ضبط می‌کنند.
وی گفت: مأموران پاسگاه آورزمان هم در حین گشت‌زنی در مناطق از پیش تعیین شده به فردی مظنون و با بازرسی انجام شده از وی مقدار 4 کیلو و50 گرم مواد مخدر شیره‌ تریاک را کشف و ضبط کردند.
ترک‌نیا اضافه کرد: در مأموریتی دیگر با انجام کار اطلاعاتی در زمینه‌ شناسائی افراد توزیع‌کننده‌ی مواد مخدر، مأموران پاسگاه زمان‌آباد نیز در بازرسی از منزل فردی، با هویت مشخص مقدار 5 کیلو و 26 گرم مواد مخدر هروئین را کشف و ضبط می‌کنند که در این رابطه، پرونده‌ قضائی تشکیل و مراتب تحت پیگرد قانونی قرار دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در پایان گفت: ضمن تشکیل پرونده‌ قضائی مراتب تحت پیگرد قانونی قرار گرفت و هر 2 نفر توزیع‌کننده‌ دستگیر شده، تحویل مراجع قضائی شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید