کامیون حامل خیار توسط مأموران ضبط شد
کشف خیار تریاکی در بهار


 مأموران پلیس شهرستان بهار در بازرسی از یک کامیون حامل بار خیار 20 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بهار در این‌باره گفت: با اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، روز گذشته مأموران مبارزه با مواد مخدر بهار با همکاری اکیپی از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در یک عملیات حساب شده و با انجام کار اطلاعاتی بر روی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر عمده در شهرستان موفق شدند این باند را متلاشی کرده و اعضای آن را دستگیر کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، جمشید باقری در تشریح این خبر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان که از طریق منابع مردمی از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر عمده در شهرستان تحت پوشش حمل‌ونقل تره‌بار از مناطق شرقی کشور به کشور همسایه «عراق» مطلع شده بود، موفق شد با کار اطلاعاتی شبانه‌روزی اعضای این باند را شناسایی کند و تحت مراقبت کنترل خود قرار دهد تا اینکه روز گذشته باند مورد نظر با یک دستگاه کامیون 10 تن حامل بار خیار به مقصد کشور عراق قصد تخلیه محموله مواد مخدر در شهر بهار را داشت که مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بلافاصله با اطلاعات دقیقی که کسب کرده بودند کامیون را در داخل شهر بهار متوقف کردند و به محل یگان خود انتقال دادند.
وی افزود: با تخلیه بار کامیون، مقدار 20 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در زیر بار خیار جاسازی شده بود، کشف شد و کامیون توقیف شده و متهمان به اسامی (1- ط، ع- ط) به جرم خود اعتراف کردند.
این مقام انتظامی با تأکید بر استمرار طرح‌های عملیاتی مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر خاطرنشان کرد: در این عملیات 2 نفر قاچاقچی عمده مواد مخدر دستگیر و روانه زندان شدند و نزدیک به 20 کیلوگرم مواد مخدر کشف و یک دستگاه کامیون 10 تن توقیف شد. تحقیقات در این خصوص برای شناسایی و دستگیری افراد احتمالی مرتبط با باند مذکور ادامه دارد.
این مقام مسئول با عنایت به مبارزه بی‌امان پلیس با باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر از خانواده‌ها خواست نسبت به کنترل و تربیت فرزندان خود حساس بوده و در قبال آسیب‌های اجتماعی و افتادن در دام باندهای تبهکاری مهارت‌های اجتماعی را به آنها آموزش دهند و اخبار و گزارش‌های خود را از طریق سیستم‌های تلفنی 110 و 197 به پلیس گزارش کنند.
/ 1 نظر / 4 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]