فرمانده کلانتری 15 همدان در گفتگو با خبرنگار پلیس گفت: روز پنجشنبه مأموران با اطلاع از یک فقره اسیدپاشی در حوزه استحفاظی این کلانتری به محل حادثه اعزام شدند.

مأموران با رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند زن جوان و کودک 3 ساله‌اش مقابل منزلشان با اسید مورد حمله قرار گرفته و از ناحیه صورت دچار سوختگی شدند. پس از انتقال مصدومان حادثه به مراکز درمانی، مأموران تحقیقات خود را در مورد چگونگی حادثه آغاز کردند که در تحقیقات اولیه مشخص شد زنی با مشخصات قد بلند، با لباسی مشکی و کیف قهوه‌ای‌رنگ به بهانه دادن شیر مصدومان حادثه را از منزل حادثه بیرون کشیده و در یک اقدام غیرانسانی پس از پاشیدن اسید به صورت آنان از محل متواری شده است، پس از مشخص شدن نحوه وقوع حادثه شناسایی و دستگیری متهم فراری در دستور کار مأموران قرار گرفت که بعد از گذشت ساعاتی از وقوع حادثه متهم که زنی 25 ساله مجرد و شاغل است شناسایی و دستگیر شد.

متهم تحصیلکرده در بازجویی‌های اولیه از انگیزه خود از این اقدام غیرانسانی را اختلاف با همسر زن حادثه دیده عنوان کرده و گفته است از 2 سال پیش بر سر موضوعی با نامبرده اختلاف داشتم و کینه او را به دل گرفته بودم و روز حادثه با انجام آن عمل از او انتقام گرفتم.

لازم به ذکر است، مصدومان حادثه که از ناحیه صورت و به خصوص چشم‌ها دچار 10 تا 30 درصد سوختگی شدند در مراکز درمانی تحت معالجه می‌باشند و زن متهم نیز برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید