تصادف زنجیره ای در اسدآباد هشت زخمی بر جای گذاشت

  رییس راهنمایی و رانندگی اسدآباد از وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای در ورودی شهر اسدآباد خبر داد و گفت : این سانحه تصادف هشت زخمی برجای گذاشته است.
فرخ جمالی در گفت و گو با ایرنا افزود : ساعت 19 شامگاه چهارشنبه اتوبوس حامل زائران کربلای معلا که از تهران در حال گذر از شهر اسدآباد بود در ورودی شهر با چهار خودروپراید و یک دستگاه سمند برخورد کرد و تصادف شدید زنجیره ای را بوجود آورد.
وی ادامه داد: این سانحه کشته ای نداشت و این تصادف فقط به زخمی شدن هشت نفر از سرنشینان انجامید.
وی تصریح کرد : لحظاتی پس از وقوع این حادثه تیم اورژانس در محل حاضر شد و شش نفر از مجروحین به بیمارستان قائم (عج) اسدآباد منتقل شدند و دو نفر دیگر نیز به علت شدت جراحات وارده به همدان اعزام شدند .
جمالی علت وقوع حادثه را نقص فنی در سیستم ترمز اتوبوس اعلام کرد و به رانندگان هشدار داد: با توجه به بارندگی و لغزندگی جاده ها قبل از سفر نسبت به سرویس و رفع نقائص خودروی خود اقدام کنند تا دچار مشکل نشوند .
رییس راهنمایی و رانندگی اسدآباد اظهار داشت : این روزها حجم بالایی از ترافیک را در شهر اسدآباد به علت سفر هموطنانمان به کربلا شاهد هستیم که به علت بی توجهی رانندگان به قوانین راهنمایی رانندگی، رعایت نکردن فاصله طولی و خستگی رانندگان، در 10 روز گذشته سه فقره تصادف در محور بزرگراه کربلا رخ داد و منجر به زخمی و کشته شدن بیش از 80 نفر از زائران اربعین حسینی شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید