پس از اعلام موضوع اکیپی از مأموران کلانتری 11 برای بررسی موضوع به محل حادثه مراجعه و پس از گشودن در چادر با جسد یک مرد حدوداً 40 ساله و دختربچه‌ای 5 ساله روبرو می‌شوند.

اقبالیان افزود: مأموران کلانتری با توجه به حساسیت موضوع، ماجرا را به مراجع قضایی اطلاع می‌دهند و اجساد برای تعیین علت مرگ به دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل می‌شوند.

پس از انتقال اجساد، یک گروه از مأموران به فرماندهی سرگرد معصومی، رئیس کلانتری، تحقیقات خود را برای شناسایی هویت افراد فوت شده آغاز می‌کنند.

به گفته این مقام انتظامی در جریان تحقیقات مشخص می‌شود مرد فوت شده 37 ساله و اهل یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه و ساکن تهران است که مدتی است با همسرش متارکه کرده و دادگاه حضانت دختر پنج ساله آنان را به همسرش داده است.

به گفته سرهنگ اقبالیان در تحقیقات مأموران کلانتری 11 مشخص شد مرد فوت شده از چند روز قبل دخترش را همراه خود به زادگاهش در یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه برده و هنگام عزیمت به تهران چند روزی هم در همدان توقف کرده‌اند که شب حادثه به علت سردی هوا با بستن تمام منافذ چادر و روشن کردن گاز پیک‌نیک مشغول استراحت می‌شوند که براساس گزارش پزشکی قانونی بر اثر استنشاق گاز CO2 و مونوکسیدکربن، جان خود را از دست می‌دهند.

وی افزود: با تلاش مأموران کلانتری همسر سابق مرد و مادر دختربچه فوت شده از تهران و اقوام مرد از یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه در جریان ماجرا قرار می‌گیرند که پس از حضور در شهرستان همدان بدون اعلام شکایت، اجساد افراد فوت شده را تحویل می‌گیرند.

سرهنگ اقبالیان در پایان شایعات مختلف در رابطه با این حادثه و این موضوع که افراد فوت شده به قتل رسیده‌اند را رد کرد.

برابر گزارش پزشکی قانونی مسمومیت با CO (مونوکسیدکربن) ناشی از احتراق گاز مسافرتی در چادر علت مرگ این افراد بوده است.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید