انهدام سه باند بزرگ مواد مخدر در همدان

  در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، سه باند بزرگ تهیه و توزیع مواد افیونی، در همدان منهدم شد.
فرمانده انتظامی استان همدان، با اعلام این خبر گفت: از این سه باند بزرگ مواد مخدر، دو باند به تهیه و توزیع مواد مخدر تریاک مشغول بوده اند که مقدار 90 کیلوگرم تریاک از آنان کشف شده است و از یک باند باقی مانده نیزسه کیلو گرم مواد مخدر صنعتی شیشه کشف شده است که نیروی انتظامی استان با 93 کیلوگرم، پیشتاز کشف مواد مخدر شیشه بوده است.
سردار حاجی محمد مهدیان نسب، همچنین از توقیف چهار دستگاه خودرو و دستگیری هفت نفر از سوداگران مرگ و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر در این عملیات خبر داد و گفت:درشش ماه گذشته بیش از دو تن مواد مخدر کشف شده است که نسبت به مدت مشابه در سال قبل از افزایش 51 درصدی برخوردار بوده است.
مهدیان نسب در ادامه سخنان خود افزود:یکی از اولویت های برجسته انتظامی استان همدان، مبارزه قاطع و پیگیر با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر می شود که امسال نیز نیروی انتظامی استان همدان با یک رویکرد جهادی به پاکسازی نقاط آلوده و جمع آوری خرده فروشان در سطح استان پرداخته است.
وی همچنین خاطر نشان کرد: علاوه بر پلیس مبارزه با مواد مخدر ،کلانتری‌ها و دیگر پلیس های تخصصی نیز بصورت مجاهدانه در خصوص مبارزه با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، تلاش می کنند زیرا بیش از 66 درصد جرایم توسط مبتلایان به اعتیاد انجام می شود.
مهدیان نسب همچنین از کشف 60 کیلوگرم تریاک در عملیات دیگری خبر داد و خاطر نشان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به تهیه مواد مخدر از استان های مرکزی نموده و در همدان توزیع می کند،رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان همدان، وی ادامه داد : مأموران پلیس با بکارگیری سه تیم عملیاتی ضمن ایجاد ایست و بازرسی و کنترل محورهای ورودی شهرهمدان ،خودرو نامبرده را شناسایی و متوقف کردند و پس از بازرسی از خودرو توقیف شده 60 کیلوگرم تریاک کشف و فرد قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ بصورت مستمر و قاطعانه در دستور کار انتظامی استان قرار دارد و کشفیات آینده ودیگر اقدامات انتظامی استان در هفته ناجا به سمع و نظر مردم شریف استان همدان خواهد رسید.

/ 0 نظر / 5 بازدید