کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک در همدان


با توقیف یک دستگاه خودرو و بازرسی از آن در همدان 8 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و ضبط شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان همدان گفت: در پی خبری مبنی بر اینکه فردی مواد مخدر را از استان‌های شرق کشور خریداری کرده و با خودروی سنگین خود آن را جهت توزیع به استان همدان انتقال می‌دهد، دستگیری این فرد در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، هادی قزوینه افزود: در ادامه تحقیقات به عمل آمده مشخص شد نامبرده به تازگی جهت تهیه مواد مخدر از استان خارج شده و قرار است بزودی وارد همدان شود، که مأموران پلیس با انجام ایست و بازرسی در محورهای ورودی شهر همدان نامبرده را شناسایی و خودروی وی را متوقف کردند.
این مقام انتظامی در ادامه بیان کرد: در بازرسی از خودروی موصوف 8 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد متهم دستگیر و خودروی وی نیز توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان همدان در خاتمه گفت: رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان به‌گونه‌ای است که فعالیت قاچاقچیان شهرستان‌های تابعه را با دقت رصد کرده و تحرکات آنها را در حمل و توزیع مواد مخدر با همکاری پلیس‌های مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های تابعه در دستور کار عملیاتی خود قرار داده است.
 خودروی حامل تریاک از ادامه حرکت بازماند
مأموران گشت کلانتری 17 شهرستان همدان نیز در بازرسی از یک دستگاه خودروی پراید یک کیلو و 914 گرم مواد مخدر کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهار کرد: مأموران گشت کلانتری 17 شهرستان همدان در حین گشت‌زنی در محله دیزج به راننده یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند و جهت بررسی موضوع، خودرو را متوقف کردند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، رسول مرادی افزود: مأموران پس از بازرسی خودروی مذکور مقدار یک کیلو و 845 گرم تریاک و در بازرسی بدنی از راننده خودرو 69 گرم شیره تریاک کشف کردند و در این راستا متهم دستگیر و به همراه خودرو و مواد مکشوفه به مقر انتظامی منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه مراجع قضایی شد.

/ 1 نظر / 6 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.