، به دنبال دریافت اخبار و اطلاعاتی در خصوص اینکه افرادی ناشناس به چاپ و نصب آگهی استخدام منشی در برخی محل‌های پرتردد از جمله پاساژهای شهرستان نهاوند اقدام کرده و در این رابطه دختران جوان را اغفال و از آنان سوءاستفاده می‌کنند، بلافاصله این موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت این شهرستان قرار گرفت.

این گزارش حاکی است، تیم ویژه‌ای از مأموران مجرب این پلیس به جمع‌آوری اطلاعات و اخبار مربوطه و بررسی موضوع پرداختند که در این راستا مطلع شدند این افراد ناشناس دختری را اغفال و ضمن هدایت وی به باغات اطراف شهر پس از سوءاستفاده و تهیه عکس و فیلم وی را رها کرده و متواری شده‌اند، بلافاصله در کمتر از 48 ساعت مأموران مذکور متهم اصلی این ماجرا را شناسایی کردند.

بنا بر این گزارش، متهم مذکور پس از رؤیت مأموران پا به فرار گذاشت که نهایتاً پس از تعقیب و گریز در یک اقدام غافلگیرانه پلیسی دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

این گزارش می‌افزاید، در تحقیقات به عمل آمده فرد دستگیر شده خود را ابراهیم 27 ساله اهل و ساکن یکی از روستاهای اطراف شهرستان نهاوند معرفی کرد و به اغفال دختران از طریق چاپ آگهی معترف شد.

در بررسی محتویات داخلی گوشی تلفن همراه وی، فیلم و عکس‌های مربوط به دختران اغفال شده مشاهده شد و نامبرده ضمن تأیید و اعتراف به جرم ارتکابی به همراه پرونده متشکله تحویل مقام قضایی شد و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری همدستان وی همچنان ادامه دارد.

 

/ 0 نظر / 7 بازدید