وی، بیان کرد: در عملیات دوم در پی کسب خبر از منابع مبنی بر فعالیت باندی از قاچاقچیان با هویت‌های معلوم در زمینه تهیه موادمخدر از استان‌های مرکزی و توزیع در استان همدان موضوع در دستور کار این پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت و مشخص شد که قاچاقچیان قصد وارد کردن محموله‌ای از موادمخدر با خودروی شخصی را دارند.
این مقام انتظامی افزود: با به کارگیری امکانات موجود ضمن کنترل محورهای مواصلاتی استان همدان خودروی موصوف در شهر ملایر شناسایی و با همکاری پرسنل پلیس مبارزه با موادمخدر ملایر متوقف و در این رابطه 3 نفر دستگیر و از آنها مقدار 2 کیلو هروئین کشف شد که خودروی آنها نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه گفت: اقدامات مقابله‌ای با پدیده شوم موادمخدر همه‌جانبه بوده و رصد و پیگیری تحرکات باندها و شبکه‌های توزیع‌کننده موادمخدر در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان همدان است.
 کشف 2 کیلو هروئین در نهاوند
همدان‌پیام: فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند نیز از کشف2 کیلو هروئین توسط عوامل گشت پاسگاه فیروزان این شهرستان خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، محسن اقبالیان در تشریح این خبر گفت: روز گذشته عوامل گشت خودرویی پاسگاه فیروزان که به صورت فعال، هدفمند و با حساسیت در حال گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی خود بودند که به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از محورهای مواصلاتی شهر نهاوند، مظنون شدند و اقدام به تعقیب ومراقبت آنها کردند.
وی افزود: با تحت نظر گرفتن موتورسیکلت مذکور توسط عوامل گشتی نهایتاً متهمان موتورسیکلت خود را در مکانی کنار جاده رها کرده و به صورت پیاده در زمین‌های کشاورزی اقدام به تردد کردند که بلافاصله پلیس با اقتدار وارد عمل شده و در یک عملیات غافلگیرانه 2 نفر متهم که با مشاهده مأموران قصد فرار داشتند را دستگیر کردند.
اقبالیان ادامه داد: در بازرسی از 2 متهم مذکور مقدار 2 کیلو موادمخدر از نوع هروئین کشف شد که متهمان به همراه مواد مکشوفه به یگان انتظامی منتقل و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان این خبر با اشاره به اهمیت اطلاعات دقیق جهت انجام عملیات‌های اجرایی اعلام کرد: مقبولیت پلیس در جامعه در گروی مقابله بی‌امان و مقتدرانه با ناامن‌کنندگان بوده که این رویه با تدوین برنامه‌ای هدفمند در این انتظامی در دستور کار قرار دارد.

   

/ 0 نظر / 4 بازدید