انحراف به چپ باز هم قربانی گرفت
مرگ جوان 28 ساله در برخورد سواری پژو با کامیون

حوادث

  انحراف به چپ خودروی سواری پژو در محور بهار- کوریجان موجب برخورد آن با کامیون بنز و مرگ راننده 28 ساله آن شد. فرمانده پلیس راه استان در گفت‌وگو با خبرنگار همدان‌پیام گفت: ساعت 15 و 50 دقیقه روز یکشنبه وقوع یک فقره تصادف در محور بهار-کوریجان به مأموران پلیس راه گزارش شد. مهدی شاکری افزود: بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس به محل حادثه در کیلومتر 3 محور بهار- کوریجان مراجعه و مشاهده کردند تصادف بین یک دستگاه سواری پژو با یک کامیون بنز رخ داده است. بررسی مأموران نشان داد خودروی سواری پژو که به سمت بهار در حرکت بوده از مسیر خود منحرف شد و به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه به صورت رخ به رخ با کامیون بنز برخورد کرده است.در اثر شدت برخورد، راننده سواری پژو که یک مرد 28 ساله بود جان خود را از دست داد.فرمانده پلیس راه استان دلیل این حادثه را انحراف به چپ مرگبار خودروی سورای پژو بیان کرد.
شاکری با اشاره به اینکه در چند ماه گذشته شاهد بارش باران نبوده‌ایم سطح جاده به علت وجود دود ناشی از احتراق خودروها لغزنده است و در زمان بارش باران شدت لغزندگی بیشتر است، گفت: لازم است که رانندگان در شرایط بارندگی بخصوص بارندگی‌های اولیه فصل پاییز با دقت و احتیاط بیشتری حرکت کنند.
وی اضافه کرد: براساس آیین‌نامه راهنمایی‌ورانندگی رانندگان باید در هوای ابری هوای مه‌آلود و هنگام بارندگی به علت کاهش دید چراغ‌های جلوی خودروی خود را در حالت نورپایین روشن نگه دارند تا از وقوع تصادف جلوگیری شود.

/ 0 نظر / 4 بازدید