دستگیری 2 نفر سارق داخل خودرو در همدان

  به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد داخل خودرو در سطح شهرستان همدان، رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت و در این مورد دو نفر سارق دستگیر شدند.
جانشین انتظامی استان همدان در این‌باره گفت: مأموران پلیس آگاهی با انجام گشت‌های هدفمند در سطح شهر یک نفر سارق به هویت(ع- ا) که در امر سرقت داخل خودرو فعالیت می‌کردو از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای می‌باشد را شناسایی و در حین سرقت از داخل چادر مسافران در "میدان باباطاهر" به همراه یک دستگاه گوشی مسروقه دستگیر کردند.
سرهنگ خرم‌روی در ادامه سخنان خود افزود: متهم در تحقیقات پلیسی به 11 فقره سرقت وسایل داخل خودرو از قبیل گوشی همراه، پخش خودرو، فلش و وجه نقد و یک فقره سرقت گوشی همراه از داخل چادر مسافران که جمعاً 12فقره است اعتراف کرد.
این مقام مسئول همچنین از دستگیری سارق دیگری که در امر سرقت داخل خودرو فعالیت می‌کرد خبر داد و گفت: مأموران پلیس آگاهی فردی به هویت (ح- ب) که از سارقان حرفه‌ای می‌باشد را شناسایی و در حین سرقت از ساختمان در حال ساخت حوزه علمیه به همراه اموالی از قبیل آهن‌آلات، دینام، فرقون و... دستگیر کردند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی انتظامی استان همدان، جانشین انتظامی استان با بیان این مطلب که متهم در تحقیقات پلیسی به 23 فقره سرقت باطری خودرو در مناطق مختلف شهرستان همدان، یک فقره سرقت از ساختمان در حال ساخت حوزه علمیه که جمعاً 24 فقره است اعتراف کرد و خاطرنشان کرد: متهمان به همراه پرونده تشکیلی به دادسرا منتقل و با قرار صادره روانه زندان شدند.

/ 0 نظر / 4 بازدید