کشف120 کیلوگرم تریاک وبیش از 2 کیلوگرم هروئین در همدان


 فرمانده انتظامی استان همدان گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در شامگاه جمعه در دو عملیات جداگانه موفق به کشف 120 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و 2 کیلو و 200 گرم هروئین شد.
حاجی محمد مهدیان‌نسب افزود: یک قاچاقچی حرفه‌ای، مواد مخدر از نوع تریاک را از یکی از مناطق شرقی کشور تهیه کرد و قصد انتقال آن به شهرستان اسدآباد را داشت.
وی اضافه کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر 3 شهرستان نهاوند، تویسرکان و اسدآباد در یک کار اطلاعاتی گسترده و کارشناسانی شده موفق به شناسایی خودروی حامل 120 کیلوگرم مواد مخدر تریاک شدند.
به گزارش ایرنا، وی اضافه کرد: این قاچاقچی حرفه‌ای به طرز ماهرانه‌ای مواد مخدر را در خودروی سواری پژو جاسازی کرده بود که در شهر اسدآباد دستگیر و خودروی وی نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان همدان اظهار کرد: همچنین مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیات دیگری موفق به دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در حین ورود به شهر همدان شدند.
مهدیان‌نسب اضافه کرد: تیم‌های ویژه پلیس در زمان کنترل محورهای مواصلاتی یک زوج را هنگام انتقال مواد مخدر از نوع هروئین به شهر همدان در ورودی این شهر دستگیر کردند.
وی گفت: مأموران با بازرسی از خودروی این زوج افزون بر دو کیلو و 200 گرم هروئین کشف کردند.

/ 0 نظر / 4 بازدید