انفجار خودرو در خیابان اراک همدان

  یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی که سوخت آن توسط گاز LPG مجهز شده بود، به دلیل بی‌احتیاطی هنگام شارژ کپسول و بازماندن شیر تخلیه هوا، در حال حرکت دچار انفجار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان، ساعت 11 و یک دقیقه روز دوشنبه 17 شهریورماه امسال خبر حریق خودروی سواری آردی واقع در خیابان اراک به سامانه 125 گزارش شد.
به دنبال دریافت این خبر، نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره هشت به محل حادثه اعزام شدند و پس از سه دقیقه به محل رسیدند. بنا به گفته هوشنگ وثیقی‌اعظم فرمانده عملیات، پس از حضور آتش‌نشانان مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی که سوخت آن توسط گاز LPG مجهز شده بود به دلیل بی‌احتیاطی هنگام شارژ کپسول و بازماندن شیر تخلیه هوا، گاز داخل صندوق عقب خودرو جمع شده و در اثر اتصال خودروی در حال حرکت دچار انفجار شده است.
بنا بر این گزارش شهروندان حاضر در محل حادثه، تا رسیدن نیروهای آتش‌نشان توسط سه عدد کپسول پودر و هوا اقدام به کنترل آتش‌سوزی می‌کنند.
آتش‌نشانان با حضور در محل اقدام به اطفای کامل حریق نموده و پس از ایمن‌سازی، محل را ترک کردند. در این سانحه، دو سرنشین خودرو دچار سوختگی و آسیب جدی شدند.
مدیرعامل این سازمان به دنبال بروز این آتش‌سوزی و انفجار، به شهروندان توصیه کرد برای سوخت خودروی گازسوز، هرگز شخصاً اقدام به شارژ آن ننمایند و کپسول‌های سوخت LPG را به دلیل غیراستاندارد و غیر ایمن بودن؛ بر روی خودروی خود نصب نکنند.

/ 4 نظر / 4 بازدید
خريد شارژ

سلام خريد شارژ ايرانسل خريد شارژ همراه اول خريد شارژ رايتل و تاليا با روش هاي جديد و سريع به سايت ما سر بزنيد و با خريد شارژ در قرعه کشي روزانه شارژ شرکت کنيد *789*780# www.usharj.com

ارسال ايميل انبوه ارزان

ارسال ايميل انبوه به 155000 عضو گروه ياهو فقط 27000 تومان براي اطلاعات بيشتر به تاپيک زير مراجعه کنيد http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=45137 يا با آي دي زير در تماس باشيد AlphaGroup20

سيد

ممنون , پستت جالب بود اگه خواستي ميتونم لينکت کنم:x بهم سر بزن عزيز

helen

سايتت اصلا خوب نيست چون خيلي عاليه محشره