برخورد مرگبار تریلی ماک با وانت
وانت پیکان آتش گرفت

بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی کشنده ماک با خودروی وانت پیکان، خودروی وانت دچار حریق شد و راننده آن جان باخت.
رئیس پلیس راه استان همدان در گفت‌وگو با همدان‌پیام با اعلام این خبر گفت: در کیلومتر 60 آزاد راه همدان - ساوه و در منطقه آجرلو یک دستگاه خودروی کشنده ماک با وانت پیکان که در حاشیه جاده پارک شده بود، برخورد کرد.
مهدی شاکری اضافه کرد: در این سانحه راننده خودروی وانت پیکان جان خود را از دست داد و سرنشین این خودرو نیز به شدت مجروح شد.
رئیس پلیس راه همدان اضافه کرد: پس از خارج کردن راننده و سرنشین از خودرو سانحه دیده به دلیل اتصالات برقی به یکباره وانت پیکان دچار حریق شد که این سانحه به کسی آسیب وارد نکرد.
شاکری علت بروز این سانحه رانندگی را بی‌توجهی به جلو و رانندگی در حالت خستگی و خواب‌آلودگی از سوی راننده دانست.
وی بیان کرد: با وجود اینکه باند توقف اضطراری برای توقف خودروها پیش‌بینی شده ولی توصیه می‌شود خودروها در شانه خاکی جاده خودرو خود را متوقف کنند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
کاراته���نيوز

سلام... خوبي؟.. راستشو بخواي داشتم بين صفحات وب گشت ميزدم که به وبلاگ تو برخوردم... واقعا وبلاگ قشنگ و جذابي داري مطالبشم عاليه... ميخواستم اگه موافق باشي، با سايت من تبادل لينک کني.. البته ميگم.. اگر موافقي... اگه نظرت مثبت بود، به آدرس سايت من مراجعه کن و به من اطلاع بده تا من هم تو رو با نام دلخواهت تو سايتم درج کنم... البته اگه بنر هم داري، ميتوني آدرسش رو به علاوه آدرس وب خودت برام بفرستي تا بلينکمش.. منتظرتما، منو قال نذاري [شوخي]