پلیس به دنبال عاملان نزاع مرگبار در محله پرسی‌گاز
سرانجام کبوترپرانی مرگ شد


 2 مرد جوان که در یک درگیری خونین موجب مرگ پسر جوانی در محله پرسی‌گاز همدان شده‌اند، تحت تعقیب پلیس همدان قرار دارند.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان این خبر گفت: حوالی ساعت 17 و 30 دقیقه روز چهارشنبه 10 دی‌ماه وقوع یک فقره نزاع خونین در محله پرسی‌گاز به سامانه 110 گزارش شد.
رسول مرادی افزود: بلافاصله اکیپی از مأموران کلانتری و اکیپ دیگری متشکل از فرمانده انتظامی شهرستان، رئیس کلانتری و قاضی کشیک به جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
مأموران با حضور در محل مورد نظر مشاهده کردند جوانی حدود 23 ساله با ضربان چاقو به شدت مجروح شده است که بلافاصله وی را به مراکز درمانی منتقل کردند.
در بررسی‌های اولیه مأموران مشخص شد فرد مصدوم با 2 نفر به هویت معلوم درگیر شده و در جریان درگیری با ضربات چاقوی یکی از آن 2 نفر که نسبت فامیلی با هم دارند، مجروح شده است.
در حالی که مأموران سرگرم تحقیقات مقدماتی بودند از بیمارستان خبر رسید که جوان مجروح در اثر شدت جراحات وارده جانش را از دست داده است.
با مرگ پسر جوان، تحقیقات پلیس وارد مرحله دیگری شد و با حکم قضایی شناسایی و دستگیری عاملان مرگ پسر جوان در دستور کار قرار گرفت.
بررسی‌ها نشان از آن داشت که مقتول با 2 متهم جنایت بر سر اختلافات گذشته که ظاهراً دلیل آن مزاحمت با کبوترپرانی بوده است درگیر و قربانی ضربات مرگبار چاقو شده است. فرمانده انتظامی شهرستان همدان یادآوری کرد که مقتول و 2 متهم پرونده دارای سوابق کیفری بوده‌اند و متهم اصلی تنها 3 روز قبل از زندان آزاد شده بود.
مرادی در خاتمه تأکید کرد: هویت و محل‌های تردد متهمان شناسایی شده است و بزودی دستگیر می‌شوند.
/ 0 نظر / 6 بازدید