قتل جوان نهاوندی با ضربات چاقو

 

  درگیری خانوادگی بین دو برادر با یکی از اقوامشان در یکی از روستاهای شهرستان نهاوند باعث مرگ  یک جوان 32 ساله شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند در باره  علت این حادثه، گفت: پنج شنبه 11 دی ماه وقوع درگیری بین دو برادر و فرد دیگری از از بستگان آنها به پلیس شهرستان نهاوند گزارش شد.
محسن اقبالیان اضافه کرد :به‌دنبال این گزارش اکیپی از مأموران پلیس به محل حادثه  در یکی از روستاهای بخش خزل نهاوند به نام لیلی یادگار مراجعه و مشاهده کردند 2 برادر و یک فامیل با یکدیگر مشاجره و درگیر شده اند  که  به دلیل نبود خویشتنداری و توان کنترل خشم یکی از آنان که  یک جوان متأهل 32 ساله بود در اثر اصابت چند ضربه چاقو جان خود را از دست داده است.
وی با اشاره به اینکه تحقیقات در مورد وقوع این حادثه و علت آن در حال بررسی است، افزود: 2 نفر دیگر هم در این درگیری مجروح شده‌اند که به بیمارستان علیمرادیان نهاوند منتقل شدند و پس از پایان عملیات درمان برای بازجویی و تحقیق در مورد وقوع این حادثه در اختیار پلیس قرار گرفته‌اند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه در 9 ماه گذشته هیچ درگیری و نزاع منجر به قتلی در شهرستان نهاوند وجود نداشته است و این نخستین مورد آن است، گفت: اگر مردم هنگام خشم و عصبانیت خود با توجه به دستورات اسلام و قرآن آن را کنترل کنند کمتر شاهد بروز چنین حوادث تلخی در جامعه هستیم.
اقبالیان افزود: هر اندازه انسان بتواند ناکامی‌های ساده و متعارف زندگی را صبورانه تحمل کند و مانع از رشد اضطراب‌ها و هیجانات مخرب و منفی در خود شود، به همان نسبت توانایی بیشتری برای مواجهه با آنها و بروز رفتارهای مناسب خواهد داشت.

/ 0 نظر / 6 بازدید