به گزارش خبرنگار ما به نقل از شاهدان عینی حوالی ساعت 18 عصر جمعه یک دستگاه خودروی سمند که از لالجین به سمت همدان در حرکت بود هنگامی که به سبقت غیرمجاز از خودروی پژوی «آر.دی» اقدام نموده بود کنترل خودرو را از دست داد و پس از برخورد شدید با خودروی پراید که از روبرو به سمت لالجین در حرکت بود با خودروی «آر.دی» نیز برخورد و هر سه خودرو از جاده خارج شدند.

در این حادثه که در کیلومتر 2 جاده همدان ـ لالجین روی داد به هر سه خودرو همچنین خودروی سواری پیکان که برای پیشگیری از برخورد با سه خودروی دیگر از جاده خارج شده بود، خسارات سنگینی وارد شد.

شاهدان بلافاصله با پلیس راهنمایی و رانندگی، مرکز فوریت‌های پزشکی و سازمان آتش‌نشانی تماس گرفتند که بلافاصله سه اکیپ از اورژانس و یک اکیپ از سازمان آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر و به خارج کردن مصدومان از داخل خودروهای آسیب‌دیده اقدام کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی در این حادثه ده نفر از سرنشینان خودروهای حادثه‌دیده مجروح و مصدوم شدند که پس از اقدامات اولیه درمانی به وسیله امدادگران فوریت‌های پزشکی به بیمارستان بعثت همدان منتقل گردیدند.

براساس آخرین اطلاعات حال مصدومان حادثه به غیر از یک نفر رضایت‌بخش بوده و حتی تعدادی از آنان بعد از انجام آزمایشات و اقدامات تشخیصی و نداشتن مشکل جدی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

 

/ 0 نظر / 6 بازدید