سارق زورگیر در همدان دستگیر شد

به دنبال وقوع یک فقره تصادف در یکی از محلات همدان، یک سارق زورگیر که تحت تعقیب مأموران پلیس شهرستان همدان بود، دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان با بیان این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره تصادف دریکی از محلات همدان سریعاً مأموران کلانتری 11 به محل اعزام و متوجه شدند یک دستگاه پژوی 405 مشکی رنگ با سرنشینی 3 نفر جوان با خودروی 405 نقره‌ای رنگی تصادف کرده و با ایجاد درگیری از محل متواری شده است.
رسول مرادی افزود: مأموران گشت در حین گشت‌زنی خودروی پژو 405 مشکی رنگی را در منطقه دیگری از شهر مشاهده کردند که تشابه زیادی با خودروی تصادفی داشت با این تفاوت که با پلاک خودروی فراری مطابقت نداشت.
وی در ادامه بیان کرد: مأموران پلیس به خودروی مذکور مظنون شده و قصد توقیف آن را داشتند که بلافاصله 2 نفر از سرنشینان متواری و در نهایت راننده به هویت (ب- ف) دستگیر شد.
این مقام مسئول در ادامه افزود: در بازرسی از خودروی توقیف شده، یک جفت پلاک خودرو، یک قبضه قمه50 سانتی، یک عدد پایپ، شاه کلید و ابزار طراحی شده برای باز کردن قفل در و پلاک خودروها کشف شد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، مرادی گفت: در تحقیقات از متهم مشخص شد که وی از افراد سابقه‌دار در امر کیف‌قاپی، زورگیری و اذیت و آزار خانم‌ها بوده است و شب گذشته نیز قصد سرقت یک خودرو را به همراه همدستانش داشته است.
وی همچنین از دستگیری سارق دیگری که اقدام به سرقت یک جفت لاستیک خودروی وانت نیسان کرده بود، خبر داد و افزود: سارق دو حلقه لاستیک را برای فروش به یک مغازه لاستیک‌فروشی برده بود که با تماس تلفنی مالک مغازه، عوامل دایره تجسس سریعاً به محل اعزام شدند و متهم را که در حال معامله بود، دستگیر کردند.
این مقام انتظامی گفت: پس از دلالت متهم به کلانتری مشخص شد که وی از سارقان سابقه‌دار بوده و تحت تعقیب دایره 3 سرقت پلیس آگاهی همدان است.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان افزود: متهمان به همراه پرونده تشکیلی به مراجع قضایی معرفی شدند و تلاش برای دستگیری همدستان متهم ردیف اول نیز کماکان ادامه دارد.

/ 0 نظر / 10 بازدید