سارقان احشام ملارد در اسدآباد گرفتار شدند

 

 سارقانی که پس از سرقت 50 رأس گوسفند از ملارد کرج قصد انتقال به یکی از شهرهای غربی کشور را داشتند در اسدآباد شناسایی و دستگیر شدند. 
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: در پی خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو مشکوک حامل احشام در محور اصلی همدان به کرمانشاه در حال حرکت است، بلافاصله رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، داوود علی‌بخشی افزود: به سرعت اکیپ مجربی از پلیس آگاهی شهرستان با تجهیزات کافی برای بررسی موضوع در محور اصلی مستقر و به کنترل خودروهای عبوری پرداختند.
علی‌بخشی ادامه داد: در نهایت، خودروی حامل احشام که یک دستگاه خودروی نیسان آبی‌رنگ بود در محل ایست و بازرسی با مشاهده مأموران متواری شد که با تعقیب و گریز پلیس پس از طی مسافت کوتاهی متوقف و برای بررسی بیشتر موضوع به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهمان که هر 2 نفر ساکن یکی از استان‌های غربی همجوار بودند و تقویت ظن مأموران، در نهایت با بازجویی‌های فنی و تحقیقات پلیسی لب به اعتراف گشوده و بیان کردند که احشام مکشوفه تعداد 50 رأس بوده و یک رأس از آنها در بین راه تلف شده است که این احشام را از حوالی شهرستان ملارد از یک واحد دامداری با هدایت و همدستی افرادی دیگر سرقت کرده‌اند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد در اظهار کرد: با تشکیل پرونده، متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و تلاش در جهت دستگیری سایر همدستان آنان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 توقیف 88 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در اسدآباد 
وی همچنین بیان کرد: در پی استمرار اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به‌ویژه طرح منطقه‌ای که به منظور پاکسازی نقاط آلوده، پوشش دادن نقاط جرم‌خیز و ارتقای احساس امنیت اجتماعی در بین شهروندان در طول هفته گذشته انجام شد، پلیس به توفیقات و کشفیات چشمگیری در این راستا دست یافت. 
علی‌بخشی از موفقیت پلیس در کشف مواد مخدر، جمع‌آوری معتادان تابلو و متجاهر، کشف اقلام ممنوعه و ضدفرهنگی و توقیف وسایل نقلیه مزاحم و متخلف در نتیجه اجرای این طرح‌ها خبرداد. 
وی ادامه داد: درتعاقب اجرای طرح‌ها علاوه برکشف و جمع‌آوری اقلام ممنوعه و ضدفرهنگی و مقداری موادمخدر، تعداد 16 نفر متهم در حوزه‌های مختلف جرایم دستگیر و 88 دستگاه وسایل نقلیه مزاحم و متخلف نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شدند. 
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد ضمن خواستار اعلام موارد مشکوک به فوریت‌های پلیسی110توسط شهروندان، ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
/ 1 نظر / 30 بازدید
محمد رسولی

سلام عزیز خوبی؟ مطلبت رو خوندم...وبلاگ دلنشینی داریا ^_^ اگه ایرانسل ،همراه اول و رایتل داری ترفند هایی داریم که میشه مجانی از اینترنتشون استفاده کنی :D والا تو بخش اپراتور آموزش ها رو گذاشتیم اینم آدرس : http://anjoman.hsbteam.com/