کشف هرویین در همدان

کشف محموله هروئین در شهر همدان فرمانده انتظامی استان همدان از کشف پنج کیلو و 70 گرم هروئین و دستگیری دو تن در این رابطه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان؛ سرهنگ مهدیان نسب در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با یک دستگاه تاکسی سواری پژو اقدام به حمل هروئین در اوزان بالا از تهران به استان همدان می کند، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت که پس از یک ماه اقدامات اطلاعاتی ماموران دریافتند که نامبرده به اتفاق همسرش قصد دارد یک محموله هروئین را به همدان وارد و تحویل یکی از قاچاقچیان مواد مخدر دهد.

وی در ادامه بیان داشت: محورهای ورودی استان توسط سه اکیپ از پلیس مبارزه با مواد مخدر تحت نظر قرار گرفت تا اینکه خودروی مذکور شناسایی و تحت کنترل اطلاعاتی قرار گرفت و در ادامه تعقیب و مراقبت ،راننده خودرو مذکور در عوارضی همدان – تهران با مشاهده ماموران به سمت جاده همدان – رزن متواری شد که پس از تعقیب و گریز در حالی که قصد داشت به صورت پیاده از محل بگریزد دستگیر شد.

در بازرسی از خودرو توقیف شده  5 کیلو و 70 گرم هروئین و 890 گرم تریاک کشف  و متهم به همراه همسرش جهت سیر مراحل قانونی به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فامنین منتقل شد

/ 0 نظر / 4 بازدید