سرقت احشام پشت نقاب دعانویسی در بهار

  افرادی که به صورت خانوادگی در پوشش دعانویس و متکدی اقدام به شناسایی محل‌های نگهداری دام، تعداد و مالک آن کرده و در فرصت مناسب اقدام به سرقت می‌کردند، توسط پلیس این شهرستان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بهار با اعلام این خبر گفت: در پی خبری مبنی بر سرقت احشام در سطح این شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.
رضا زارعی افزود: در ادامه تحقیقات به عمل آمده مأموران دریافتند که افرادی به صورت خانوادگی در پوشش دعانویس و متکدی اقدام به شناسایی محل‌های نگهداری دام، تعداد و مالک آن نموده و در فرصت مناسب اقدام به سرقت می‌کردند که مأموران در یک عملیات ویژه پلیسی موفق به شناسایی و در نهایت دستگیری دو نفر از این افراد شدند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی انتظامی استان همدان، این مقام انتظامی با اشاره به این موضوع که سارقان دستگیر شده در بازجویی‌های صورت گرفته، به دو فقره سرقت احشام و یک فقره ایراد ضرب و جرح در این شهرستان اعتراف کردند، گفت: در ادامه بررسی‌های پلیس مشخص شد سارقان به همراه همدستان دیگر خود قبل از سرقت در پوشش دعانویس و گدا در بین مردم نفوذ کردند و اقدام به شناسایی تعداد و محل نگهداری دام‌ها کرده و در فرصت مناسب اقدام به سرقت می‌کردند که با اقدام سریع پلیس اطلاعات و پاسگاه آبرومند از ادامه فعالیت بازماندند.
فرمانده انتظامی شهرستان بهار با بیان اینکه در این مورد پرونده قضایی تشکیل شد و در دادسرای عمومی و انقلاب بهار در حال رسیدگی است به شهروندان تأکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موارد را بلافاصله به فوریت‌های پلیس 110 اطلاع دهند و پلیس را در دستگیری دیگر همدستان سارقان دستگیر شده یاری دهند.

/ 0 نظر / 7 بازدید