دستگیری سارقان با 36 فقره سرقت در همدان

  به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد داخل خودرو در سطح شهرستان همدان سارقان شناسایی و توسط مأموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان در تشریح این خبر گفت: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد داخل خودرو در سطح شهرستان همدان کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ فرامرز به‌گذر در ادامه افزود: با انجام گشت‌های هدفمند و استفاده از منابع اطلاعاتی در نهایت یک سارق که در امر سرقت داخل خودرو فعالیت می‌کرد و از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای بود شناسایی شد و در حین سرقت از ساختمان در حال ساخت با شگرد خاص پلیسی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
این مقام انتظامی در ادامه بیان کرد: این سارق که به همراه اموالی از قبیل آهن‌آلات، دینام و فرقون دستگیر شد در تحقیقات و بازجویی‌های صورت گرفته ابتدا منکر هر گونه سرقتی شد اما پس از تشویق و ترغیب به بیان واقعیت، در نهایت لب به اعتراف گشود و به 23 فقره سرقت باطری خودرو در مناطق مختلف شهرستان همدان و یک فقره سرقت از ساختمان در حال ساخت اقرار و اعتراف کرد.
به‌گذر در خبر دیگری نیز از دستگیری یکی دیگر از سارقان حرفه‌ای داخل خودرو و کشف 12فقره سرقت خبر داد و اضافه کرد: این سارق که در حین سرقت از چادر یکی از مسافران در یکی از پارک‌های همدان دستگیر شد در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت گوشی موبایل از چادر مسافران و 11 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان در خاتمه ضمن خرسندی از دستگیری این دو سارق حرفه‌ای خاطرنشان کرد: در ادامه رسیدگی به هر دو پرونده، همه محل‌های سرقت با راهنمایی متهمان مورد تأیید قرار گرفت، شکات شناسایی شدند و پرونده به همراه طرفین به دادسرا ارسال شد که متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
بازي آنلاين

سلام دوست من وبلاگ بسيار خوبي داريد منم به تازگي يک سايت زدم خوشحال ميشم نظرتونو در موردش بدونم و اگر لطف کنيد منو لينک کنيد لطف بزرگي کرديد بعد خبر بديد منم لينکتون کنم باز هم بهتون سر مي زنم و منتظر نظرتون هم هستم ايام به کام و ارزوي بهترين ها براي شما