بی‌توجهی به جلو جان سرنشین نیسان را گرفت


 در حادثه برخورد یک دستگاه وانت‌نیسان با کامیونت ایسوزو در جاده همدان- تهران راننده نیسان مجروح شد و سرنشین آن جان خود را از دست داد.
جانشین پلیس راه استان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر گفت: ساعت 5 و 30 دقیقه صبح دوشنبه دهم شهریورماه یک مورد تصادف به مأموران پلیس راه همدان- تهران گزارش شد.
بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس راه به محل حادثه در کیلومتر 10 محور همدان- تهران اعزام شدند و با حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه سواری نیسان از پشت به یک دستگاه کامیونت ایسوزو برخورد کرده است.
در بررسی مأموران مشخص شد سرنشین نیسان که یک مرد 40 ساله است در اثر شدت برخورد جان خود را از دست داده و راننده نیز به‌شدت مجروح شده است.
مهدی شاکری دلیل حادثه را بی‌‌توجهی به جلو از طرف راننده نیسان عنوان کرد و افزود: با توجه به زمان وقوع حادثه و شرایط حادثه به احتمال زیاد خستگی و خواب‌آلودگی راننده عامل وقوع حادثه بوده است.
جانشین پلیس راه استان با اشاره به اینکه در بررسی‌های انجام شده علت وقوع 40 درصد تصادفات فوتی و جرحی در سال جاری بی‌توجهی به جلو بوده از رانندگان خواست در حالت خستگی، خواب‌آلودگی و همچنین هنگام استفاده از تلفن همراه وسیله نقلیه را در یک مکان امن متوقف کنند و پس از رفع مشکل به رانندگی ادامه دهند.

/ 2 نظر / 4 بازدید
آلفا

گروه اينترنتي آلفا بهترين و جذابترين گروه هر ايراني http://alpha20.mihanblog.com/extrapage/hadiehshop

helen

خيلي پست خوبي بود