بلعیده شدن توسط مار افعی برای جذب مخاطب

  پیدا شدن دختر خردسال پس از 22 ساعت گم شدن در مخوف‌ترین جنگل نیویورک، بلعیده شدن یک مرد جوان توسط مار افعی برای جذب مخاطب و سقوط هلی‌کوپتر ارتش آمریکا از جمله رویدادهای مهم حوادث چند روز گذشته در کشورهای غربی است.
  سقوط هلی‌کوپتر ارتش آمریکا
در روز 6 نوامبر، یک هلی‌کوپتر متعلق به گارد ارتش ایالت آیداهو در آمریکا، که در حین یک مانور آموزشی بود دچار سانحه شد و در جنوب فرودگاه بین‌المللی بویس در آیداهو سقوط کرد. در این حادثه که در ساعت 7 عصر به وقت محلی اتفاق افتاده بود، 2 نفر از خلبانان داخل هلی‌کوپتر جان خود را از دست دادند. در مورد دلیل این سانحه هنوز اخباری در دست نیست. همچنین هویت قربانیان نیز هنوز فاش نشده است.
 دستگیری یک مرد به اتهام قتل 2 همسرش
یک مرد اهل کلورادوی آمریکا به نام هارولد هنتورن، در روز پنج‌شنبه 6 نوامبر به اتهام مرگ همسر دومش که 2 سال پیش اتفاق افتاده بود، دستگیر شد. مرگ این زن تونی هنتورن زمانی رخ داده بود که آنها به مناسبت جشن سالگرد ازدواجشان به پارک ملی کوهستان راکی برای کوهنوردی رفته بودند. تونی هنتورن 2 سال پیش در سال 2012، از کوهستان به پایین پرت شده بود. پزشکی قانونی ذکر کرده آن زن می‌تواند خودش افتاده باشد، ولی به احتمال زیاد کسی او را به پایین هل داده است.
متهم هارولد هنتورن، همسر این زن تنها شاهد ماجرا بوده است. پس از این اتفاق هنتورن، توسط نگهبانی پارک ملی و نیروی امنیت دستگیر شد. این مرد هنوز به دلیل مرگ زن اولش ساندرا هنتورن 37 ساله که در سال 1995 زمانی که او در حال تعویض تایر ماشین بود و موقع جک زدن، ماشین روی سرش افتاده بود، مورد بازجویی است.  بلیعده شدن توسط افعی برای جذب مخاطب
 شبکه تلویزیونی دیسکاوری تصمیم گرفته است تا برای جذب مخاطبان بیشتر جاهایی برود که کسی تا به حال نرفته است مانند داخل دهن یک مار افعی غول‌پیکر!
این شبکه فیلمی را نشان داد که در آن مردی به نام پاول روزولی زنده توسط یک مار افعی غول پیکر بلعیده شد. او برای اینکه مار را تحریک کند بدن خود را با خون خوک آغشته کرده بود. گفته می‌شود که شخص بلعیده شده، فیلمبردار و مارغول پیکر همه حالشان خوب است. در پی شوک عجیبی که شبکه دیسکاوری به وجود آورده بود، بینندگان این برنامه نسبت به سال 2013 چند برابر افزایش پیدا کرده است.
 پیدا شدن دختر بچه در جنگل مخوف
کودک نوپایی که 22 ساعت را در جنگل تنها گذرانده بود، سالم پیدا شد. در روز پنج‌شنبه 6 نوامبر، بروکلین‌ لین لیلی، دختر کوچک نوپایی که در بیرون خانه‌اش در حال بازی بود پس از 22 ساعت جستجوی مأموران امداد و آتش‌نشانان سالم و پیچیده شده در پتو در جنگل‌های نزدیک محل زندگی‌شان پیدا شد. خانواده این دختر کوچک و همسایه‌ها نگران بودند که شاید او ربوده شده باشد.
زمانی که مأمور دنیس مک گوین به کمک سگش جکس این کودک را پیدا می‌کند، او برای لحظاتی تکان نمی‌خورد اما چند ثانیه بعد شیرین‌ترین لحظه اتفاق افتاد! بروکلین کوچک سرش را بلند کرد و به مأمور و سگش لبخندی به پهنای صورت می‌زند. مأمور آتش‌نشانی از کودک پرسید که آیا می‌تواند از او عکس بگیرد و دختر کوچک نیز این لبخند موجود در عکس را به دور بین زد و بعد گفت من عاشق جنگل هستم!

/ 1 نظر / 15 بازدید
زيبا

سلام دوست عزيز وب لاگ خوبي دارين خوشحال ميشم به وب سايت منم سر بزنيد اگر تا کنون ازدواج نکردين و دنبال نيمه گمشده خود هستين همين حالا ثبت نام کنيد وب سايت همسريابي با ثبت نام رايگان دايره انتخابتان را گسترده کنيد http://www.1didar.ir