با دستگیری سارق سابقه دار درهمدان :
راز 20 فقره سرقت لوازم خودرو فاش شد

حوادث

با دستگیری یک سارق حرفه‌ای داخل خودرو، پرده از راز ۲۰ فقره سرقت داخل خودرو در همدان برداشته شد.
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان در تشریح این خبر گفت: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد داخل خودرو در نزدیکی یکی از بانک‌های سطح شهرستان همدان، مأموران این پلیس شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.
رضا زارعی افزود: در ادامه تحقیقات فنی و پلیسی و وجود دلایل و مدارک و تصاویر به دست آمده از سارقان، در ‌‌نهایت یک نفر متهم که در امر سرقت داخل خودرو فعالیت می‌کرد و از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای بود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه توسط مأموران این پلیس دستگیر شد.
این مقام انتظامی در ادامه بیان کرد: در تحقیقات انجام شده از متهم، ابتدا منکر هر گونه سرقت شد. اما پس از تشویق و ترغیب نامبرده به بیان واقعیت در ‌‌نهایت لب به اعتراف گشود و به ۲۰ فقره سرقت داخل خودرو با همدستی فردی دیگر در سطح شهرستان همدان اقرار و اعتراف کرد.
زارعی با اشاره به اینکه تمام محل‌های سرقت با راهنمایی متهم مورد تأیید قرار گرفت و شکات شناسایی شدند، اظهار کرد: پرونده تشکیل شده به همراه طرفین به دادسرا ارسال شد که از آن طریق متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان در خاتمه ضمن تأکید بر این مطلب که تلاش برای شناسایی و دستگیری متهم ردیف دوم همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: سهل انگاری مالباختگان و استفاده نکردن از تجهیزات ایمنی و هشدار دهنده، پارک خودرو در محل‌های کم تردد و گذاشتن پول، اسناد و مدارک و اشیای قیمتی داخل خودرو از جمله مواردی است که سبب سرقت‌های مذکور شده است که رانندگان لازم است در این خصوص توجه لازم را داشته باشند و با اقدامات پیشگیرانه سعی در ناکامی سارقان داشته باشند.

/ 0 نظر / 9 بازدید