دستگیری یکی از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر در همدان
کامرانی صالح
 فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری یکی از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر در همدان خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار بخشعلی کامرانی صالح پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری یکی از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر شهر همدان و کشف مقدار ۵۰۰ گرم هروئین خبر داد.

وی گفت: در پی خبر واصله مبنی بر اینکه فردی نسبت به تهیه و توزیع مواد مخدر اقدام می کند، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نامبره را تحت کنترل اطلاعاتی قرار داده و با چتر اطلاعاتی ایجاد شده تمام فعالیت های وی را کنترل کردند.

کامرانی صالح افزود: در ادامه بررسی های صورت گرفته مشخص شد که نامبرده به تازگی نسبت به تهیه مواد مخدر برای توزیع در شهر همدان اقدام کرده که با هماهنگی قضایی انجام شده خودرو وی در شهر شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن مقدار ۵۰۰ گرم هروئین با لفافه کشف شد.

وی با اشاره به اینکه متهم به همراه پرونده تحویل مقام قضایی شد، اظهار داشت: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر عرصه را بر قاچاقچیان تنگ کرده و عملیات موصوف نمونه ای از توانمندی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان است.

فرمانده انتظامی استان همدان همچنین از کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک در یک عملیات ضربتی از یک قاچاقچی مواد مخدر در همدان خبر داد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: در پی انجام کارهای اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق حرفه ای مواد مخدر، محرز شد که قصد دارند محموله سنگین مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور بارگیری و پس از انتقال به استان همدان نسبت به توزیع آن بین خرده فروشان مواد مخدر اقدام کنند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان به منظور جلوگیری از خرد شدن مواد مخدر با اقدامی به موقع و هوشمندانه، در یک عملیات ضربتی خودرو حامل مواد مخدر را شناسایی و در ورودی شهر همدان آن را متوقف کردند که در بازرسی صورت گرفته از آن ۳۰ کیلوگرم تریاک با لفافه کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: نقش و تعامل اطلاعاتی مردم موجب شده که امروز پلیس مبارزه با مواد مخدر دارای اشراف اطلاعاتی مطلوبی در سطح استان باشد و با تکیه بر این اعتماد و تعامل مردم عرصه را بر قاچاقچیان مواد مخدر تنگ کند

/ 0 نظر / 26 بازدید