روش هولناک برای ترک بازی‌های کامپیوتری
پسر 19 ساله با چاقو دست خود را قطع کرد
 نوجوان 19 ساله چینی با استفاده از چاقوی بزرگ آشپزخانه، یکی از دستان خود را برید تا برای همیشه اعتیادش به بازی‌های آنلاین کامپیوتری را متوقف کند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، پسر 19 ساله‌ای به نام " لیتل وانگ" پس از برداشتن یکی از چاقوهای تیز آشپزخانه، خانه را ترک کرد.
به گفته این نوجوان، او پس از ترک خانه به مکانی خلوت رفت، سپس دست چپش را از قسمت مچ با استفاده از آن چاقو به طور کامل قطع کرد و پس از آن با اورژانس تماس گرفت تا او را به بیمارستان ببرد، در حالی که دست قطع شده خود را در همان مکان رها کرده بود.
پلیس که دست قطع شده او را پیدا کرده بود ،آن را به بیمارستان برد و جراحان توانستند پس از ساعت‌ها عمل جراحی دست بریده شده نوجوان را به بدنش متصل کنند.
هیچ یک از جراحان تضمین نکردند که او بتواند تحرک و پویایی دستش را مانند گذشته داشته باشد.
مادر این نوجوان اهل شهر "نانتانگ" در استان جیانگشو چین، زمانی که در ساعت 11 شب به اتاق خواب پسرش رفت متوجه شد که او ناپدید شده است و یادداشتی دست‌نویس را روی تخت خالی او پیدا کرد که در آن نوشته شده بود: " مادر، من برای مدتی به بیمارستان خواهم رفت، نگران من نباش به زودی باز خواهم گشت."
تلویزیون محلی استان "جیانگشو" عکس‌های خونین صندلی خون‌آلودی که این پسر 19 ساله هنگام قطع دستانش بر روی آن نشسته بود، را پخش کرد.
مادر این نوجوان می‌گوید: «ما نمی‌توانیم باور کنیم که چه اتفاقی افتاده است. این کار غیرمنطقی و وحشتناک خارج از شخصیت پسرم بود؛ زیرا او همیشه پسری عاقل و با تصمیم‌های درست بود.»
 
پایان 10 سال بردگی زن جوان در خانه یک شیطان
 یک متجاوز جنسی سابقه‌دار آمریکایی، زن جوان را با تهدید مجبور کرده بود تا قرارداد برده بودن را امضا کند و 10 سال اسارت و شکنجه و تجاوز جنسی کابوس زنی است که اکنون از آسیب‌های روانی رنج می‌برد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، بر اساس گزارش پلیس ایالت نبراسکا آمریکا، مرد روانی به نام "نیکولاس آلن تالبوت" زن جوانی را برده جنسی خود کرده بود و روی بازوان او به طرز بدخطی جمله (در مالکیت نیکولاس) را با سیگارسوزانده بود.
این مرد 35 ساله به قربانی 32 ساله‌اش گفته بود"او هیچ حقی ندارد مگر اینکه اربابش اجازه بدهد و زین پس زن جوان برده اوست"
روزنامه‌های آمریکایی به نقل از پلیس نوشتند:
"تالبوت" برای 10 سال از زن جوانی که او را اسیر کرده بود، سوء‌استفاده جنسی می‌کرد.
او همچنین زن جوان را مرتباً مجبور می‌کرد تا ادرار و مدفوعش را در همه جای خانه تمیز کند و او را مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار می‌داد.
اما به گفته پلیس نبراسکا، این زن در همه این مدت به کسی چیزی نگفته بود؛ زیرا " تالبوت" او را تهدید کرده بود در صورت گفتن به کسی اعضای خانواده زن جوان را خواهد کشت.
در نهایت زن جوان اوایل هفته‌ای که گذشت، زمانی که برای عبادت به کلیسای محلی رفته بود جای تمام جراحات و سوختگی‌هایش را در ستون فقرات، پاها و بازوانش به پدر روحانی نشان داد.
پدر روحانی آقای "گوین" بیان کرد: او زنی بی‌گناه و معصوم است که توسط مردی شیطان‌صفت 10 سال مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، این مرد حیوان صفت باید به بدترین شکل مجازات شود.
"تالبوت" که در گذشته نیز به اتهام سوءاستفاده جنسی از یک کودک تنها به مدت 3 سال به زندان رفته بود، اکنون برای این تجاوز و سوء‌استفاده 10 ساله محاکمه می‌شود.
 
کشف محموله قاچاق یک میلیارد و 600 میلیونی در همدان 
 رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان همچنین از توقیف یک دستگاه کامیونت و کشف یک میلیارد و 600 میلیون ریال کالای قاچاق خبر داد. 
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، رضا زارعی با بیان این مطلب گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان همدان با تشدید اقدامات کنترلی در محورهای مواصلاتی استان همدان و همچنین در موقعیت ایستگاه بازرسی شهید زارعی حین بازرسی از خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی کامیونت هیوندای باری که از کرمانشاه به سمت همدان در حال حرکت بودند مشکوک و آن را متوقف کردند. 
وی افزود: پس از متوقف کردن خودرو، در بازرسی به عمل آمده از آن مقادیر زیادی کالای خارجی در قسمت بار کامیونت که فاقد مدارک گمرکی بود، کشف شد و در این راستا راننده و سرنشین خودرو دستگیر و خودرو کامیونت هیوندای به همراه کالاهای موجود در آن به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز منتقل شد. 
این مقام انتظامی اظهار کرد: پس از تخلیه بار مشخص شد تعداد 2 هزار و 200 جفت انواع کفش، 44 ثوب گرمکن ورزشی خارجی، 29 دستگاه تلویزیون LED 48 و 55 اینچ، تعداد 3 دستگاه صفحه نمایش LED‌، تعداد 606 بسته و قوطی انواع سم کشاورزی و تعداد 90 بسته قرص خارجی قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 600 میلیون ریال کشف شد. 
 
کشف مواد محترقه در همدان 
 با دستگیری یک قاچاقچی 129 هزار عدد انواع مواد محترقه در همدان کشف شد. 
رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی اقدام به قاچاق مواد محترقه به صورت گسترده و شبانه به شهرستان‌های تابعه استان همدان می‌کند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان همدان قرار گرفت. 
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، احمد رحیمی افزود: پس از 2 هفته کار اطلاعاتی و فنی، مکان تحویل اقلام در اطراف روستای سنگستان شناسایی و در یک اقدام ضربتی متهم در حالی که قصد فروش مواد محترقه جاسازی شده در خودرو خود را داشت دستگیر و به اداره پلیس منتقل شد. 
این مقام انتظامی اظهار کرد: در بازرسی از خودروی متهم تعداد 129 هزار و 520 عدد انواع مواد محترقه کشف و تحویل انبار کالای قاچاق پلیس آگاهی استان و متهم به همراه پرونده به دادسرا معرفی شد. 
 
/ 0 نظر / 27 بازدید