یکی از قوی‌ترین مردان ایران عضو باند آدم‌ربایان
اعضای باندی که با ربودن یک جوان 23 ساله قصد اخاذی یک میلیونی از خانواده وی را داشتند دستگیر شدند که یکی از اعضای دستگیر شده از قوی‌ترین مردان ایران است. رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه آدم‌ر‌باها درخواست یک میلیارد وجه نقد کرده بودند، گفت: این افراد به خانواده گروگان ۴۸ ساعت فرصت داده بودند تا وجه مورد نیاز آنها را تهیه کند.
عباسعلی محمدیان در خصوص دستگیری 4 باند آدم‌ربایان در پایتخت، اظهار کرد: در اول آذرماه سال‌جاری فردی با مراجعه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی اعلام کرد که فرزندش سعید 23 ساله ربوده شده و آدم‌رباها در یک تماس تلفنی درخواست یک میلیارد تومان وجه نقد داشتند.
وی ادامه داد: در ادامه با دریافت این گزارش، تیمی از مأموران پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و محل‌های احتمالی نگهداری فرد گروگان گرفته شده را تحت بررسی قرار دادند، اما در این حین آدم‌ربایان متوجه ورود پلیس به ماجرا شده که همین موضوع عملیات را با دشواری‌هایی روبه‌رو کرد.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: سرانجام مأموران در عملیاتی پلیسی فرد گروگان گرفته شده را آزاد کرده اما برای دستگیری دیگر متهمان وارد عمل نشدند تا به دیگر اعضای باند آدم‌ربایی نیز دسترسی پیدا کنند. فرد آزاد شده به کارآگاهان اعلام کرد که 4 نفر وی را به گروگان گرفته بودند تا اینکه سرانجام با مدتی کار تحقیقاتی این افراد در عملیات هماهنگ پلیس در ساعت 5 صبح 23 دی‌ماه در شهر تهران، کرج و 2 شهر حاشیه‌ای دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.
این مقام مسئول انتظامی بیان کرد: 4 متهم دستگیر شده پس از انتقال به مقر پلیس به گروگانگیری اعتراف کردند که در میان افراد دستگیر شده یکی از اعضای سابق تیم ملی پاورلیفتینگ و یکی از شرکت‌کنندگان در مسابقه قوی‌ترین مردان ایران حضور داشت.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: رسیدگی به پرونده متهمان ادامه دارد. 
/ 0 نظر / 5 بازدید