شرور

مأموران پلیس با شلیک گلوله به خودرو، شرور سابقه‌دار را متوقف کردند

یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار شهر همدان که به دلیل ارتکاب جرایم متعدد تحت تعقیب پلیس بود در عملیات تعقیب و گریز پلیس دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار همدان‌پیام، در تشریح این خبر گفت: حوالی ساعت 22، روز 28 مردادماه مأموران یگان امداد همدان مطلع شدند یکی از اراذل و اوباش شناخته شده همدان که سابقه ارتکاب جرایم متعددی در زمینه شرارت دارد اقدام به قدرت‌نمایی در یکی از میادین شهر کرده است.
با دریافت این خبر گروهی از مأموران به محل مورد نظر اعزام شده و مشاهده کردند فرد مورد نظر به همراه فرد دیگری با در دست داشتن قمه در حال شرارت و قدرت‌نمایی هستند که با مشاهده مأموران بدون توجه به فرمان ایست سوار بر یک دستگاه سواری پراید متواری شدند.
مأموران پلیس بلافاصله اقدام به تعقیب متهمان کردند که در جریان تعقیب و گریز خودروی متهمان چندین بار با خودروی عبوری و پارک شده برخورد و خساراتی را به آنها وارد کرد.
در ادامه عملیات، مأموران پلیس با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کردند اما متهمان بدون توجه به مسیر خود ادامه دادند.
با توجه به خطرناک بودن حرکات متهمان برای شهروندان، مأموران پس از هشدارهای متعدد در نهایت با شلیک به سمت لاستیک خودروی پراید آن را متوقف و متهم اصلی را دستگیر کردند اما نفر دوم در تاریکی شب متواری شد.
سرهنگ رسول مرادی با تأکید بر اینکه پلیس همدان با پشتوانه دستگاه قضایی با شدت و قاطعیت با اراذل و اوباش برخورد می‌کند، گفت: متهم دستگیر شده بلافاصله با حکم قضایی روانه زندان شد و متهم متواری نیز بزودی دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی می‌شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید