فرمانده انتظامی شهرستان بهار در تشریح خبر فوق گفت: ساعت 18 و 35 دقیقه روز گذشته جوان 20 ساله‌ای که قصد سرقت از یک طلافروشی را داشته پس از پارک کردن خودروی سمندی در روبروی مغازه طلافروشی در حوالی خیابان ولیعصر (عج) شهر لالجین به بهانه خرید یک حلقه انگشتر وارد این مغازه می‌شود.

سرهنگ زارعی‌پناه در ادامه افزود: سارق در فرصتی مناسب اقدام به پاشیدن افشانه فلفل به صورت صاحب مغازه کرده و قصد سرقت از طلافروشی را داشته که با کمک کسبه محل دستگیر و تحویل مأموران انتظامی این شهر می‌شود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از متهم یک عدد کلت اسباب‌بازی و در بازرسی از خودرو متعلق به وی که پلاک‌های آن گل‌مالی شده بود، یک جفت دستکش و دو دستگاه گوشی تلفن همراه کشف کردند. بعد از دستگیری متهم مأموران، خانمی را که به طرز مشکوکی در مقابل مغازه پرسه می‌زده نیز دستگیر و به همراه متهم به کلانتری منتقل می‌کنند که در تحقیقات پلیسی مشخص می‌شود خانم مذکور همدست و نامزد متهم اصلی است.

عسگری، مالک طلافروشی در گفتگویی کوتاه با خبرنگار همدان‌پیام گفت: حوالی ساعت 17 روز شنبه پسر جوانی وارد مغازه شد و تقاضا کرد چند نمونه انگشتر برایش بیاورم. پس از اینکه انگشترها را روی میز پیشخوان قرار دادم ناگهان مشتری جوان اسپری اشک‌آور به صورتم پاشید و قصد سرقت از مغازه را داشت که با داد و فریاد من کسبه و رهگذران به یاری‌ام آمدند و سارق را دستگیر کردند.

وی با گلایه از حضور دیرهنگام مأموران در محل از پلیس تقاضا کرد با مخلان نظم و امنیت با سرعت و قاطعیت برخورد کنند.

 

2 کشته در تصادفات رانندگی کبودراهنگ

همدان‌پیام- گروه حوادث: در تصادفات 24 ساعت گذشته شهرستان کبودراهنگ دو نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در ساعت هفت و 45 دقیقه صبح دیروز یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در حوالی باربری تندرالوند واژگون و یکی از سرنشینان خودرو مجروح و به بیمارستان منتقل شد که متأسفانه بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

در ادامه این گزارش آمده است، ساعت 13 روز گذشته در سه‌راهی دستجرد کبودراهنگ یک دستگاه خودروی نیسان وانت با یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک به شدت به هم برخورد کردند که بر اثر وقوع این تصادف نیز راکب موتورسیکلت به شدت مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

 

 

/ 0 نظر / 6 بازدید