محبوس شدن راننده خواب‌آلود پس از تصادف


 راننده یک دستگاه خودروی وانت‌ نیسان که پس از برخورد با دیواره‌های بتنی در خودرو محبوس شده بود با تلاش آتش‌نشانان خارج شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ساعت یک و 15 دقیقه بامداد شنبه 19 مهرماه یک مورد تصادف واقع در میدان صداوسیما به سامانه 125 گزارش شد. در پی این حادثه نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 4 واقع در شهرک الوند در زمان کمتر از یک دقیقه به محل حادثه رسیدند. پس از حضور آتش‌نشانان مشخص شد یک دستگاه خودروی نیسان باری در اثر خواب‌آلودگی راننده و ناتوانی در کنترل به موقع خودرو با فلکه برخورد کرده و موجب محبوس شدن راننده در خودرو می‌شود. آتش‌نشانان با استفاده از دیلم، دِر خودرو را باز کرده و راننده مصدوم را بیرون می‌آورند و به منظور جلوگیری از حریق احتمالی، سر باطری خودرو را جدا و پس از ایمن‌سازی محل به ایستگاه مراجعه کردند. این عملیات نجات تا ساعت 2 و 14 دقیقه ادامه داشت.واژگونی مرگبار ال 90 در محور ملایر- اراک


  واژگونی خودروی سواری ال 90 به دلیل سرعت زیاد موجب مرگ یکی از سرنشینان آن شد.
جانشین پلیس راه استان در گفت‌وگو با خبرنگار همدان‌پیام با اعلام این خبر گفت: حوالی ساعت15 روز پنج‌شنبه وقوع یک فقره تصادف فوتی به مأموران پلیس راه گزارش شد.
مهدی شاکری بلافاصله با اکیپی از مأموران به محل مورد نظر در کیلومتر 35 محور ملایر به اراک مراجعه و مشاهده کردند یک دستگاه سواری ال 90 از مسیر منحرف و واژگون شده است.
در اثر این واژگونی راننده و سرنشین خودرو به دلیل بستن کمربند ایمنی هیچگونه آسیبی ندیده بودند. اما سرنشین عقب که یک زن 45 ساله بود به دلیل نبستن کمربند از خودرو به بیرون پرتاب و به شدت مصدوم شد.
مأموران پلیس با کمک پرسنل فوریت‌های پزشکی زن مصدوم را به بیمارستان منتقل کردند اما اقدامات پزشکی در مورد او مؤثر نبود و فوت شد.
به گفته سرپرست پلیس راه استان همدان هنوز بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان عقب نهادینه نشده و اکثر تلفات در حوادث واژگونی مربوط به سرنشینان عقب است.

/ 1 نظر / 4 بازدید
ياسمن

سلام يه سايتي اومده که ميتوني بدون اينکه پولي خرج کني، ازش درآمد کسب کني اگه خواستي روي لينک کليک کن http://paidtologin.blogsky.com/