دستگیری 3 قاتل به دست پلیس اسداباد

 

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری 3 قاتل به دست ماموران این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "محسن اقبالیان" با اعلام این خبر، گفت: با تلاش ماموران آگاهی شهرستان و همراهی مقام قضایی پس از دو سال پیگیری مستمر، پرونده قتل منجر به نتیجه شد و دو نفر دیگر از متهمین اصلی پرونده دستگیر شدند.

وی ادامه داد: حادثه ای در اوایل سال 91 اتفاق افتاد و ماموران با کشف یک جسد سوخته در حوالی شهرستان اسدآباد روبرو شدند که تحقیقات گسترده ای در زمینه شناسایی جسد و علل و انگیزه وقوع قتل با انجام چندین ساعت کار علمی و کارشناسی ادامه داشت که نهایتا پس از سه ماه یکی از متهمین شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ اقبالیان افزود: با دستگیری متهم زن این پرونده دو نفر دیگر نیز به عنوان عاملین اصلی در انجام قتل مطرح شدند که پس از وقوع حادثه، شهرستان اسدآباد را به مقصد نامعلومی ترک و تلاش برای ختم پرونده نافرجام ماند تا اینکه اخبار جدید و پیگیری پلیس آکاهی شهرستان منتج به نتیجه شد.

وی خاطرنشان کرد: 72 ساعت محل اختفای متهمین در یکی از شهرستانهای خارج از استان تحت مراقبت قرار گرفت و نهایتا با هماهنگی مقام قضایی محل مورد نظر مورد بازرسی واقع شد و با تلاش مستمر دو نفر متهم اصلی به نامهای «م» 25 ساله و «د» 45 ساله دستگیر و به پای میز محاکمه کشیده شده و پس از انجام اقدامات قضایی لازم روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد در بخش دیگری به دستگیری فردی 40 ساله در شهرستان کنگاور اشاره کرد که با ضرب و جرح یاعث قتل همسرش شده بود پس از چندین ماه تعقیب و مراقبت در یک عملیات پلیسی دستگیر و روانه زندان شد.

وی تاکید کرد: نهایتا در رسیدگی به دو فقره پرونده در حال جریان سه نفر عاملین اصلی با انجام نیابت در شهرستانهای خارج از استان، دستگیر و روانه زندان شدند.

/ 0 نظر / 7 بازدید