وی پیش از اینکه وارد "آی‌سی‌یو" بیمارستان امیر مازندرانی ساری شود، در حالی که دیگر توان راه رفتن نداشت، ‌گفت: پس از اینکه به بیرون از خودرو پریدم سعی کردم روی پایم بایستم ولی هرچه تلاش کردم نشد تا اینکه یک باغبان که از آن مسیر انحرافی عبور می‌کرد مرا دید و به بیمارستان رساند.
ماجرا به اینجا هم ختم نشد، پس از این حادثه دلخراش برای خانم ‌"م"  خانواده او موضوع را به پلیس آگاهی نکا گزارش دادند و خواستار دستگیری این مجرم بی‌رحم شدند.
تحقیقات پلیس در خصوص دستگیری این متهم ادامه داشت تا اینکه شهروندی با پلیس تماس گرفت و گفت: خودرویی را در مسیر "گوهر باران" دیده که در آن خانمی جوان با راننده آن درگیر بوده است و سپس مشخصات خودرو را به پلیس داد.
مأموران با اخذ مشخصات خودرو دریافتند که راننده همان نوجوان بی‌رحمی است که عامل زمینگیر شدن خانم "م"  شده است و دریافتند که به طور حتم پای قربانی دیگر در میان است.
کارآگاهان پلیس آگاهی با به دست آوردن اطلاعات خودرو توانستند متهم را که اهل روستای "پنبه‌چوله" بود، در کیلومتر 9 جاده ساری شناسایی و دستگیر کنند.
پسر شیطان‌صفت پس از دستگیری همه چیز را انکار کرد تا اینکه قربانی دوم او که به عنوان مسافر از "ماکرون" سوار خودروی وی شده بود، به پایگاه پلیس دعوت شد و توانست متهم را شناسایی کند.
از سوی دیگر خانم "م" نیز در بیمارستان با مواجه با این جنایتکار، او را شناسایی کرد و دیگر راهی برای انکارهای متهم نوجوان باقی نگذاشت.
عظیمی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران درباره این خبر گفت: این پسر نوجوان که تاکنون هیچ گونه پرونده کیفری نداشته است و در خانواده‌ای موجه بزرگ شده بود، با رأی قاضی جهت بررسی و تحقیقات روانه زندان شد.
گفتنی است، ‌هم‌اکنون 4 روز است که این مادر پاکدامن و فداکار به کما رفته و در بخش "آی‌سی‌یو" بیمارستان بستری است و پزشک معالج او وضعیت جسمی، کلیوی، کبد، ضریب هوشی و تنفس وی را مناسب نمی‌داند.
خانواده این خانم که برای حفظ عفت زنانه و مادرانه جان خود را فدا کرده است، از مسئولان امر خواستند تا نظارت بیشتری در مسیرهای پرتردد داشته باشند.

/ 0 نظر / 28 بازدید