قاتل 18 ساله در همدان دستگیر شد  رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: قاتل 18 ساله معروف به 'مهدی میوه' توسط عوامل این نیرو دستگیر شد.

سرهنگ رضا زارعی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا یادآوری کرد: 2 جوان هفتم آبان امسال در نزدیک یک مجتمع تجاری مسکونی شهر همدان با هم درگیر می شوند که این نزاع منجر به قتل می شود.
وی بیان کرد: در جریان این درگیری فیزیکی فردی معروف به 'مهدی میوه' با استفاده از سلاح سرد یک جوان 18 ساله را به شدت مجروح می کند.
رئیس پلیس آگاهی همدان اضافه کرد: فرد مجروح به مرکز درمانی منتقل شد اما شدت جراحت و خونریزی منجر به مرگ وی در بیمارستان می شود.
به گزارش ایرنا سرهنگ زارعی اظهار کرد: هر چند قاتل از صحنه جرم متواری می شود ولی با تلاش پلیس این فرد شناسایی و دستگیر شد.
وی درباره علل و انگیزه وقوع این قتل گفت: چندی پیش این 2 جوان با هم درگیر شده و مقتول به همراه دوستانش اقدام به ضرب و جرح وی می کنند.
این مقام انتظامی ادامه داد: پس از این درگیری فیزیکی، قاتل مترصد فرصتی برای انتقام جویی بود که هفتم آبان امسال در جریان درگیری با مقتول این پسر جوان را به قتل می رساند.
در یک ماهه سال جاری قاتلان 2 برادر در شهرستان اسدآباد و قاتل مرد کارتن خواب در منطقه شیرسنگی دستگیر شدند همچنین یک مرد جوان پس از دستگیری به خاطر سرقت و ضرب و جرح، راز یک قتل که 15 سال سر به مهر مانده بود را فاش کرد.

/ 0 نظر / 48 بازدید