دستگیری  3 شکارچی متخلف در ملایر
  محیط‌بانان منطقه حفاظت شده لشگردر شهرستان ملایر حین گشت‌زنی در منطقه، سه شکارچی متخلف را دستگیر کردند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از دستگیری سه شکارچی متخلف توسط مأموران اجرایی در ملایر خبر داد و گفت: محیط‌بانان منطقه حفاظت شده لشگردر ملایر، در حال گشت‌زنی در منطقه به سه شکارچی متخلف برخورد کردند که از آنها سه قبضه اسلحه شکاری شامل یک قبضه M1، یک قبضه ساچمه‌زنی تک‌لول و یک قبضه ساچمه‌زنی دو لول و لاشه یک قطعه کیک کشف و ضبط شد. به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان همدان، قربانعلی محمدپور افزود: پرونده متخلفان تکمیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

دستگیری  8 سارق سابقه‌دار در همدان
  رئیس پلیس آگاهی استان همدان از اجرای طرح مبارزه با سرقت لوازم، قطعات و وسایل داخل خودرو و دستگیری هشت سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار در این استان خبر داد.
فرامرز به‌گذر با اعلام این خبر، اظهار کرد: به منظور مبارزه قاطع و بی‌امان با سارقان حرفه‌ای در سطح استان همدان، طرح مبارزه با سرقت لوازم، قطعات و وسایل داخل خودرو به مدت سه روز در این استان اجرا شد.
مأموران پلیس استان در طول اجرای این طرح موفق به کشف 47 فقره سرقت لوازم، قطعات و وسایل داخل خودرو شدند. به نقل از  مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان، با اجرای این طرح هشت نفر از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار در استان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

/ 0 نظر / 4 بازدید