24 ساعت پس از جنایت در یکی از روستاها
قاتل زن میانسال در تویسرکان دستگیر شد

تویسرکان - خبرنگار همدان‌پیام: مرد جوانی که با انگیزه سرقت زن میانسالی را در یکی از روستاهای شهرستان تویسرکان به قتل رسانده بود 24 ساعت پس از جنایت دستگیر شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تویسرکان با اعلام این خبر گفت: روز دوشنبه در تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر کشف یک جسد در روستای اشتران، پرسنل آگاهی در اسرع وقت در محل حاضر شدند و مشاهده کردند که خانم میانسالی با ضربات وارده به ناحیه سروگردن به قتل رسیده است.
قاسم قربانی افزود: پلیس با انجام تحقیقات محلی متوجه رفت‌و‌آمدهای مشکوک یک کارگر ساختمانی به منزل مقتوله بوده است و در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد و پلیس شروع به انجام تحقیقات کرد که در ابتدا مضنون که به ماده مخدر شیشه نیز اعتیاد داشته قتل را انکار کرده است.
وی ادامه داد: با تحقیقات و ارائه مدارک علیه مضنون دال بر قتل، مضنون در تشریح چگونگی انجام قتل گفت: طمع در طلا و جواهر استفاده شده توسط مقتوله و وجود کارت بانکی در منزل وی مرا بر آن داشت که در فرصتی مناسب اقدام به دزدی کرده و چون شیشه مصرف کرده بودم و ثبات ذهنی درستی نداشتم با مقتوله درگیر شدم و نقشه خود را عملیکردم.
فرمانده انتظامی تویسرکان در پایان از همشهریان خواست تا از بستگان خود که به تنهایی زندگی می‌کنند حمایت و سرکشی داشته باشند و همچنین خانم‌ها نیز از به نمایش گذاشتن زیورآلات خود بخصوص در برابر چشمان غریبه جداً خوداری کنند.

/ 0 نظر / 8 بازدید