9 نفر در جاده‌های همدان جان باختند

رئیس پلیس‌راه استان همدان از جان باختن 9 نفر در جاده‌های برون‌شهری همدان طی تعطیلات آخر هفته خبر داد.

سرهنگ رضا عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا،  تصریح کرد: در اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با پژو و کامیون آمیکو در محور همدان- کرمانشاه، 4 نفر فوت کردند و یک نفر نیز مجروح شد.

وی یادآور شد: متأسفانه علت وقوع این حادثه تلخ عدم رعایت فاصله عرضی پژو با کامیون بوده که در اثر برخورد این دو خودرو با یکدیگر خودروی پراید نیز با این دو خودرو برخورد کرده است.

عزیزی خاطرنشان کرد: بعدازظهر روز گذشته نیز طی برخورد یک دستگاه خودروی تیبا با خودرویی دیگر در گردنه اسدآباد یک نفر در صحنه و دو نفر نیز در بیمارستان فوت کردند.

رئیس پلیس‌راه استان همدان ادامه داد: عدم توانایی راننده خودروی تیبا در کنترل وسیله نقلیه منجر به بروز این حادثه شده بود.

وی بیان کرد: در محور نهاوند به گاماسیاب نیز بر اثر برخورد یک خودرو با عابر پیاده متأسفانه عابر جان خود را از دست داده است.

عزیزی گفت: در یکی از روستاهای نهاوند نیز در مراسم عزاداری امام حسین(ع)، یک نفر در داخل روستا با یک خودرو برخورد و جان باخته است.

وی در پایان با اشاره به اینکه اکنون وضعیت تردد خودروها به شکل عادی بازگشته است، خاطرنشان کرد: در تعطیلات آخر هفته گذشته با افزایش شمار زیادی از خودروها در محورهای مواصلاتی استان بودیم به طوریکه افزایش حجم تردد خودروها در آزادراه همدان- ساوه منجر به کاهش سرعت خودروها تا 70 کیلومتربرساعت شده بود.

/ 0 نظر / 40 بازدید