با آغاز رسیدگی به پرونده در اداره دهم، کارآگاهان به محل درگیری واقع در یک مجتمع مسکونی مراجعه و اطلاع پیدا کردند که درگیری در خانه یکی از دوستان مهسان به نام سولماز 21 ساله صورت گرفته است.
در تحقیقات از سولماز مشخص شد که وی قصد جابه‌جایی خانه استیجاری خود را داشته و به همین دلیل با دوست خود "مهسان" تماس گرفته و از او برای کمک به بسته‌بندی اسباب و اثاثیه خانه دعوت کرده بود که در روز درگیری نیز مهسان به همراه مقتول و برای کمک در بسته‌بندی وسایل، به منزل سولماز مراجعه کرده بود.
سولماز در اظهاراتش و در خصوص نحوه شروع درگیری به کارآگاهان گفت: پس از پایان کار بسته‌بندی اسباب و اثاثیه، مهسان از علیرضا درخواست کرد تا از خانه خارج شود. ناگهان درگیری لفظی مابین آنها شروع و مهسان با چاقویی که در دست داشت، ضربه‌ای به دست علیرضا زد و به سرعت از خانه خارج شد.
در ادامه رسیدگی به پرونده، سرانجام با شناسایی مخفیگاه "مهسان" در منزل یکی از بستگانش واقع در غرب کشور، کارآگاهان اداره دهم با اخذ نیابت قضایی اقدام به دستگیری مهسان 18 ساله و انتقال وی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ کردند.
 با آغاز تحقیقات از مهسان، وی در اعترافاتش گفت: پس از پایان کار بسته‌بندی اسباب و اثاث خانه، با سولماز اقدام به کشیدن شیشه کردیم و این در حالی بود که علیرضا پس از خرید غذا وارد خانه شده بود. در شرایطی که در توهم مصرف شیشه قرار داشتم به علیرضا گفتم که دیگر با او کاری ندارم و از وی خواستم تا از خانه خارج شود که همین موضوع سبب درگیری ما دو نفر شد. علیرضا، زمانی که به طرفم آمد تا با من درگیر شود با چاقو ضربه‌ای به دست او زده و از خانه خارج شدم.
به گزارش مهر، آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر شد و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است‌.

/ 0 نظر / 4 بازدید