22 عضو فیس‌بوک در ملایر محکوم شدند

  پلیس ملایر 22 نفر را که از طریق فیس‌بوک با با شبکه‌های اجتماعی ضداخلاقی بیگانه در رابطه بودند به مراجع قضایی معرفی کرد که برای مجرمان این پرونده‌ها حکم قانونی صادر شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه در حوزه پلیس فتا، تمام فضای مجازی و سایبری رصد می‌شود، گفت: با افرادی که از طریق فیس‌بوک با شبکه‌های خارجی بیگانه در ارتباط هستند، ‌با هماهنگی مراجع قضایی برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
شعبان ترک‌نیا به متلاشی کردن باند تهیه و توزیع عمده اقلام ضدفرهنگی متعلق به مجرمانی اهل استان‌های غربی و کشف و انهدام دو محموله بزرگ مشروبات الکلی در 6 ماهه نخست سال اشاره و اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون 112 نفر از اتباع بیگانه شناسایی و دستگیر شده‌اند.
وی ادامه داد: کشف 9 قبضه سلاح جنگی و 23 قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز، پلمب 330 مغازه متخلف، جمع‌آوری 12 هزار قلیان و پلمب 21 واحد قلیان فروش به همت نیروی انتظامی ملایر انجام شده است.
ترک‌نیا یکی از اولویت‌های اصلی ناجا را مبارزه جدی و همه‌جانبه با موادمخدر دانست و گفت: در این زمینه بیش از 382 کیلو انواع موادمخدر در 6 ماهه نخست سال کشف و 472 نفر نیز دستگیر شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد افزایش کشف داشته‌ایم.
به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر به پخش 70 هزار مورد پیام ترافیکی از تلویزیون شهری ملایر، کاهش 14 درصدی تصادفات فوتی و افزایش 37 درصدی اعمال قانون خودروهای متخلف اشاره کرد و افزود: در طول امسال 5 مورد قتل شناسایی شد و 6 قاتل دستگیر شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است.
ترک‌نیا، دستگیری 6 نفر کلاهبردار میلیاردی، تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت و کشف بیش از 400 میلیون تومان کالای قاچاق را بخشی از عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان ملایر دانست.

/ 0 نظر / 4 بازدید