45 کشته و مجروح در برخورد دو اتوبوس در گردنه اسدآباد

  در حادثه رانندگی برخورد 2 دستگاه اتوبوس در محور همدان- اسدآباد 45 نفر کشته و مجروح شدند.
جانشین انتظامی استان همدان گفت: در ساعت 3 بامداد دیروز در کیلومتر 38 محور همدان- اسدآباد یک دستگاه اتوبوس شهاب با یک دستگاه اتوبوس ولوو که از مبدأ "آبیک" قزوین به مقصد مهران در حرکت بود برخورد می‌کند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، علی‌اصغر خرم‌روی افزود: متأسفانه در این حادثه راننده اتوبوس شهاب و 2 نفر از سرنشنان در صحنه فوت و 42 نفر دیگر نیز مجروح شدند.
وی بیان کرد: با تلاش کارکنان پلیس راه استان و همکاری سازمان‌های امدادی مجروحان حادثه بلافاصله برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.
این مقام مسئول اظهار کرد: علت تامه تصادف بی‌احتیاطی راننده اتوبوس شهاب و ناتوانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه از سوی کارشناسان پلیس راه استان تشخیص داده شد.
جانشین انتظامی استان همدان در خاتمه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را ضامن حفظ سلامت افراد دانست و افزود: تخطی از قوانین عبور و مرور خسارات جبران ناپذیری را برای جامعه و افراد در پی خواهد داشت، پس بیاییم با رعایت قانون و احترام به حقوق یکدیگر از بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری کنیم.گفتنی است، جانشین انتظامی استان همدان روزگذشته به همراه رئیس پلیس راه استان با حضور در بیمارستان بعثت از مجروحان سانحه رانندگی برخورد 2 دستگاه اتوبوس در محور همدان- اسدآباد عیادت و از آنها دلجویی کرد.

/ 0 نظر / 4 بازدید