با اقدام به موقع پلیس شهرستان همدان
جوان تبهکار در سومین اقدام برای زورگیری دستگیر شد

  جوان سارقی که با همراهی فرد دیگری اقدام به دو فقره زورگیری در میدان مدرس و میدان پژوهش کرده بود در سومین اقدام خود در چهارراه میدان‌بار دستگیر شد.
فرماندهی انتظامی شهرستان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار همدان‌پیام، در این‌باره گفت: حوالی 2 و 30 دقیقه بامداد روز شنبه هشتم شهریورماه یکی از شهروندان در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از سرقت به عنف گوشی و تلفن همراهش توسط دو نفر موتورسوار خبر داد.
وی به مأموران پلیس گفت که هنگامی که به صورت پیاده قصد عبور از خیابان در حوالی فلکه مدرس داشته دو جوان سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت سر راه او سبز شده و با گذاشتن قمه روی صورتش گوشی تلفن همراه و مبلغی وجه نقد او را سرقت کرده‌اند.
سرهنگ رسول مرادی افزود: در حالی که مأموران کلانتری مربوط، مشغول بررسی موضوع بودند فرد دیگری در تماس با سامانه 110 از وقوع موردی مشابه قبلی و این‌بار در حوالی میدان پژوهش خبر داد.
با توجه به حساسیت موضوع و احتمال تکرار جرم، اکیپی از مأموران یگان امداد رسیدگی به موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند.
در جریان پیگیری‌های مأموران پلیس، فرد دیگری در تماس با پلیس از حمله دو نفر زورگیر به خود در چهارراه میدان‌بار خبر داد. با اعلام این مطلب بلافاصله مأموران خود را به محل مورد نظر رسانده و توانستند مرد جوانی را که قصد زورگیری از یک شهروند را داشت دستگیر کنند. فرد دستگیر شده که سردسته گروهی از زورگیران است در بازجویی‌های اولیه به چند فقره سرقت و زورگیری از شهروندان اعتراف کرده است.
فرماندهی انتظامی همدان تصریح کرد: تلاش پلیس برای روشن شدن ابعاد مختلف جرایم متهم دستگیر شده و سایر همدستان او ادامه دارد.

/ 0 نظر / 4 بازدید