عروج شهادت گونه مأمور پلیس پرتلاش
مأمور پلیس راه همدان در حین انجام وظیفه جان باخت


یکی از مأموران پرتلاش پلیس راه استان همدان در حین انجام وظیفه در محور ورودی تهران به همدان در برخورد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با وی به دیار باقی شتافت.
فرمانده پلیس راه استان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار همدان‌پیام در تشریح این خبر گفت: حوالی ساعت 14 روز پنج‌شنبه 27 آذرماه یک دستگاه اتوبوس اسکانیا که از تهران عازم همدان بود با استوار یکم عباس مقدسی، مأمور وظیفه‌شناش پلیس راه استان که در حال انجام وظیفه و تسهیل در روان‌سازی امر ترافیک در محور ورودی تهران به همدان حوالی ایستگاه تقویت رادیویی صدا‌و‌سیمای مرکز همدان بود، برخورد کرد.
مهدی شاکری ادامه داد: متأسفانه در اثر شدت برخورد و جراحات و آسیب‌های وارده استواریکم عباس مقدسی در دم جان به جان آفرین تسلیم کرد.
وی با ابراز تأسف از وقوع این حادثه تلخ و تسلیت به خانواده و بازماندگان مرحوم مقدسی یادآوری کرد وی از پرسنل وظیفه‌شناس و تلاشگر پلیس راه بود که ده سال سابقه خدمت در لباس مقدس پلیس را داشت و در یک هفته منتهی به حادثه به دلیل بالا بودن حجم ترافیک در محورهای استان به دلیل بازگشت زائران عتبات در آماده باش بود.
فرمانده پلیس راه استان علت وقوع این حادثه ناگوار را بی‌احتیاطی از جانب راننده اتوبوس به علت عدم توجه به جلو عنوان کرد.
به گفته وی، مراسم وداع با این همکار صدیق و پرتلاش روز شنبه ساعت 7 صبح 29 آذرماه با قرائت زیارت عاشورا در محل نمازخانه ستاد انتظامی شهرستان همدان برگزار و پیکر پاکش پس از تشیع تا میدان سپاه به زادگاهش شهرستان تویسرکان منتقل شد.
 برادرم عاشق کارش بود
برادر مرحوم مقدسی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با ابراز تأسف از این حادثه ناگوار گفت: برادرم عاشق کارش بود و همیشه طوری برنامه‌ریزی می‌کرد که زودتر از زمان مقرر در محل کارش حاضر باشد.
وی با بیان اینکه مرحوم مقدسی دارای همسر و 3 فرزند ( 2 پسر و یک دختر ) بود، اضافه کرد: وی علاقه خاصی به خانواده داشتند و پس از اتمام ساعت کاری تمام وقتشان را به خانواده اختصاص می‌دادند.
برادر مرحوم مقدسی فوت وی را ضایعه تلخ برای خانواده و اقوامش دانست و بیان کرد: وی با تمام اقوام و آشنایان رابطه صمیمی داشت و همه او را دوست داشتند.
وی با اشاره به ارادت مرحوم مقدسی با خاندان عصمت و طهارت(ع) گفت: در ایام محرم و صفر امسال این ارادت و عشق به اهل بیت(ع) بخصوص سرور و سالار شهیدان بی‌شمار شده و رنگ و بوی ویژه‌ای گرفته بود.

/ 4 نظر / 11 بازدید
نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.