تشکیل ۸۴۰۰ پرونده در تعزیرات حکومتی استان همدان


  از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۸ هزار و 400 فقره پرونده با محکومیت بیش از ۱۹۴ میلیارد ریال وارد تعزیرات حکومتی استان همدان شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: هدف این سازمان رسیدگی دقیق به پرونده‌ها در اسرع وقت و جلب رضایت مردم است که این امر با همکاری همه‌جانبه دستگاه‌ها از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف میسر می‌شود.
علیرضا حسن‌پور افزود: در چارچوب سیاست‌های سازمان تعزیرات حکومتی و در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از ابتدای سال جاری تاکنون 8 هزار و ۴۰۵ فقره پرونده وارد سازمان شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به محکومیت ۱۹۴ میلیارد و ۷۶۶ میلیون ریالی پرونده‌ها بیان کرد: این تعداد پرونده در زمینه‌های مختلفی از قبیل کالا و خدمات، بهداشتی، قاچاق کالا و ارز به تعزیرات حکومتی استان همدان ارسال شده است.
وی افزود: بیش از ۹۹ درصد پرونده‌ها نیز رسیدگی و مختومه شده و جریمه آنها وصول و به حساب خزانه دولت واریز شده است.
به گزارش مهر، حسن‌پور با بیان اینکه در مقایسه با ۹ ماهه سال ۹۲ تعداد پرونده‌های وارده در سال جاری کاهش یافته است، یادآور شد: میانگین زمان رسیدگی به پرونده‌ها در استان ۱۴ روز است که براساس برنامه‌ زمان‌بندی در صدد کاهش این مدت به کمتر از ۱۰ روز هستیم.
وی ادامه داد: براساس اعلام قبلی در راستای رفاه حال شهروندان یکی از شعب مرکز استان و ادارات شهرستان‌های تابعه استان برای رسیدگی فوری به شکایات مردمی اختصاص یافته است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان خاطرنشان کرد: شماره تلفن ۳۲۵۲۴۴۸۴ در مرکز استان و ۱۲۴(بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت) و شماره پیامکی ۳۰۰۰۹۶۵۱ نیز در اختیار مردم است تا شکایات خود را اعلام کنند.
 
/ 1 نظر / 5 بازدید
آپلود نامحدود فايل

سلام يه سايت جديد براي آپلود نامحدود فايل بدون محدوديت مي تونيد عضو بشيد تو اين سايت و تا 1 ترابايت فضاي رايگان بگيريد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم پول در بياريد و تا روزانه 10 دلار درآمد داشته باشيد براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه... دوست داشتيد يه نگاهي بهش بندازيد. http://bankupload.com