کشف 120 کیلو تریاک در همدان

  فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 120 کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد.
حاجی محمد مهدیان‌نسب با اعلام این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال یک محموله مواد مخدر تریاک از استان‌های شرقی کشور به سمت همدان، پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی پلیس‌های مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های نهاوند، تویسرکان و اسدآباد اقدام به کنترل محورهای ورودی استان کردند.
وی افزود: مأموران در این راستا موفق به شناسایی خودروی پژو پارس حامل مواد مخدر در شهرستان اسدآباد شدند که با یک اقدام ضربتی خودرو متوقف و راننده آن نیز دستگیر شد.
 مهدیان‌نسب تصریح کرد: در بازرسی از خودروی مذکور 120 کیلوگرم تریاک کشف شد.
در ادامه رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان نیز از کشف 2 کیلو و 200گرم هروئین در این استان خبر داد و افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی، با ایجاد ایست و بازرسی و کنترل محورهای ورودی شهرهمدان به یک دستگاه خودروی پژو که راننده آن به اتفاق خانواده‌اش از تهران به همدان در حال عزیمت بود، مشکوک شدند.
قزوینه‌ای با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس پس از متوقف کردن خودروی مذکور، در بازرسی از آن مقدار 2 کیلوو 200 گرم هروئین کشف کردند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان،وی ادامه داد: در این راستا 2 نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در پایان اعلام کرد: ناامن‌سازی محورهای مواصلاتی برای تردد قاچاقچیان مواد مخدر یکی از برنامه‌های تعریف شده پلیس است که در این راستا به صورت مستمر با به کارگیری حداکثر توان یگان‌های انتظامی در سطح استان اجرا می‌شود.

/ 0 نظر / 4 بازدید