از ابتدای امسال تا پایان مهرماه
375 نفر در سوانح رانندگی همدان جان باختند

از ابتدای امسال تا پایان مهرماه 375 نفر در سوانح رانندگی درون و برون شهری این استان جان خود را از دست دادند.
مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: 282 نفر از این جان باختگان سوانح رانندگی شش ماهه نخست امسال در همدان مرد و 93 نفر نیز زن بوده‌اند.
علی احسان صالح اضافه کرد: براساس جغرافیای سوانح می‌توان عنوان کرد که 266 نفر در جاده‌های برون شهری، 54 نفر در درون شهر، 15 نفر در معابر خاکی و روستایی و 40 نفر در سایر محدوده‌ها جان باختند.
وی از افزایش 2 درصدی شمار متوفیان سوانح رانندگی در سال جاری خبر داد و گفت: در هفت ماهه سال گذشته 368 شهروند شامل 96 زن و 272 مرد در سوانح رانندگی فوت کردند.
صالح بیان کرد: تحلیل داده‌های آماری گویای افزایش 11 درصدی متوفیان سوانح برون شهری، کاهش 21 درصدی در درون شهری و کاهش 11 درصدی متوفیان سوانح رانندگی در مسیرهای فرعی شامل خاکی و روستایی است.
به گزارش ایرنا، مدیرکل پزشکی قانونی همدان اظهار کرد: همچنین 4 هزار و 976 نفر در سوانح رانندگی همدان مجروح شدند که از نظر جنسیت 3 هزار و 439 مرد و یک‌هزار و537 نفر از آنها زن هستند.
وی از کاهش شمار مجرحان سوانح رانندگی در امسال خبر داد و گفت: در هفت ماهه نخست سال 92، 5
5 هزار و 105 نفر در سوانح رانندگی همدان مجروح شدند.
استان همدان کریدور ارتباطی استان‌های غربی به مرکز کشور بوده و بیشترین میزان تردد از محورهای این استان است.

/ 2 نظر / 5 بازدید
خريد شارژ

سلام خريد شارژ ايرانسل خريد شارژ همراه اول خريد شارژ رايتل و تاليا با روش هاي جديد و سريع به سايت ما سر بزنيد و با خريد شارژ در قرعه کشي روزانه شارژ شرکت کنيد *789*780# www.usharj.com

نمايشگاه هاست hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran با تشکر[گل]