دستگیری کاپیتان شرور در ملایر

یکی از اراذل و اوباش شهرستان ملایر معروف به «شهاب کاپیتان» که با همدستی برادرانش اقدام به نزاع و مزاحمت برای شهروندان می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اعلام این خبر گفت: با توجه به جرایم مختلف ارتکابی توسط فرد شروری معروف به «شهاب کاپیتان» و برادرانش در ایجاد ناامنی در جامعه و برهم زدن آرامش شهروندان، دستگیری آنها در دستور کار پلیس قرار گرفت.
شعبان ترک‌نیا در ادامه افزود: در همین رابطه با هماهنگی مقام قضایی، مخفیگاه آنها شناسایی و نامبردگان به محض مشاهده مأموران با سلاح سرد قمه و چاقو به آنها هجوم آورده که با قوه قهریه پلیس مواجه و در حین فرار زمین‌گیر شدند.  به‌گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه افراد شرور و اراذل و اوباش خط قرمز ناجا محسوب می‌شوند افزود: در این مأموریت، «شهاب کاپیتان» به همراه برادرش که جزو اراذل و اوباش و افرادی شرور بودند دستگیر و با تشکیل پرونده ، تحویل مراجع قضایی شدند.

قاچاق مواد محترقه با کامیون حمل مرغ
 شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق مواد محترقه و کشف 2 میلیون و 454 هزار و 600 عدد انواع مواد محترقه در استان همدان.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان در تشریح این خبر گفت: در پی خبرهای رسیده مبنی بر اینکه فردی سابقه‌دار به صورت باندی اقدام به قاچاق عمده انواع مواد محترقه از استان‌های جنوبی کشور به همدان و توزیع آن در سطح شهر و شهرستان‌های اطراف می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره پشتیبانی عملیات اطلاعاتی این پلیس قرار گرفت.
احمد رحیمی افزود: مأموران پلیس پس از اطمینان از صحت موضوع با انجام تلاش‌های شبانه‌روزی و شناسایی رابطان سوژه و اعضای اصلی باند ومحل دپوی کالای قاچاق با مراقبت از محل انبار، خودروی پژو پارس سفید‌رنگی که حامل بار قاچاق بود را پس از خروج از انبار متوقف کردند.
وی، در ادامه گفت: پس از توقیف خودرو، راننده و سرنشین آن دستگیر و در بازرسی از خودروی آنها تعداد 53 هزار و 825 عدد انواع مواد محترقه و آتش‌زا کشف شد. این مقام مسئول بیان کرد: مأموران پس از گذشت یک ساعت با انجام طرح ایست و بازرسی در میدان امام حسن(ع) شهر همدان یکی دیگر از اعضای باند را که اقدام به حمل تعداد 22هزار و896 عدد انواع مواد محترقه با استفاده از خودروی تاکسی کرده بود را دستگیر کردند.
رحیمی همچنین گفت: در پی اخبار واصله مبنی براینکه فرد دیگری نیز که اقدام به قاچاق عمده انواع مواد محترقه از استان‌های غربی به همدان و تهران می‌کرد توسط مأموران اداره پشتیبانی عملیات اطلاعاتی این پلیس شناسایی شد.
وی، افزود: مأموران با انجام هفته‌ها اقدامات اطلاعاتی و با به کارگیری شگردهای پلیسی، یک دستگاه خودروی کامیونت هیوندا که حامل بار مرغ بود و از استان کردستان به سمت تهران در حال حرکت بود را در جاده همدان- رزن توقیف کردند.  رئیس پلیس اطلاعات امنیت عمومی استان در خاتمه گفت: متهمان به همراه اقلام مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره مبارزه با کالا قاچاق و ارز پلیس آگاهی استان شده و تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر اعضای باند ادامه دارد.

/ 0 نظر / 39 بازدید